Магазин спортивного одягу.
Магазин косметики.
Магазин косметики
Магазин канцелярії.
Магазин оядгу та взуття.
Магазин косметики.
Доставка з офіційного сайту Rituals (France): рекомендації для новачків Сьогодні багато хто замовляє б'юті-товари за кордоном, що значно дешевше, ніж в Україні. До того ж, можна не сумніватися як косметику — ймовірність придбати фальсифікат зведена до мінімуму. Якщо ви хочете купити...
Магазин косметики.
1 2 3 4 5

Як організувати доставку з Португалії в Україну

 

Ви, напевно, помічали, що ціни на товари в європейських інтернет-магазинах нижчі, ніж в Україні. Націлені оновити гардероб, купити побутову техніку чи освіжити інтер'єр? Вирушайте на онлайн-шопінг у Португалію. На сайтах представлено багато товарів високої якості, а можливість придбати підробку зведена до мінімуму. Вам потрібні лише банківська картка і кілька годин вільного часу.

 

Доставка вантажів з Португалії: основні причини замовляти товари за кордоном

Купуючи продукцію відомих брендів в Україні, ви переплачуєте. Витрати на логістику та маркетингові активності українські рітейлери включають у вартість імпортних товарів. Доставка посилок з Португалії в Україну — вигідне рішення, і ось чому:

  • Привабливі ціни та акційні пропозиції. Багато товарів у Португалії коштують на 30–50% дешевше. Крім того, на онлайн-майданчиках часто організовуються розпродажі.

  • Вражаючий вибір. На європейських сайтах можна замовити те, що не знайдеться в Україні. За кордоном легше знайти лімітовані товари, а також продукцію брендів, орієнтовану виключно на локальний ринок.

  • Оригінали. Рітейлери дбають про свою репутацію та не ризикують продавати неякісні товари.

Єдине — замовлення доведеться чекати. Зазвичай вантажоперевезення з Португалії займають кілька тижнів.

 

Як надіслати посилку з Португалії в Україну: секрети своєчасної доставки

Щоб доставка посилок з Португалії не обернулася труднощами, зверніться до компанії Ukraine Express. Ми організовуємо міжнародні вантажні перевезення та подбаємо про те, щоб ви безперешкодно отримали свої замовлення.

Зробіть таке: 

  • Зареєструйтесь на офіційному сайті та дізнайтесь адреси наших складів для онлайн-шопінгу за кордоном.

  • Оформляйте замовлення в португальському інтернет-магазині, а як адресу доставки вказуйте адресу нашого складу. Замовлення, яке прибуде на склад Ukraine Express, буде відправлене до України. Для відстеження маршруту надсилання надається трек-номер.

  • Забирайте посилки у найближчому поштовому відділенні та насолоджуйтесь покупками.

Компанія Ukraine Express доставляє збірні вантажі з Португалії без затримок. Об’єднуйте декілька замовлень в одне та економте на доставці!

  


 

 

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в