Як замовляти одяг на офіційному сайті Arket (Portugal) та отримувати її своєчасно через Ukraine Express Шоплячись за кордоном, ви суттєво економите. Ціни на європейських сайтах нижчі, ніж в Україні, а асортимент — різноманітніший. Націлені поновити гардероб? Загляньте в інтернет-магазин...
Магазин спортивного одягу та взуття.
Магазин одягу.
Магазин одягу та взуття.
Як шопитися на офіційному сайті Desigual (Portugal) та не пропускати акції Якщо ви шукаєте стильні речі для неповторних аутфітів, відвідайте інтернет-магазин Desigual у Португалії. Одяг бренду обирають люди, які не бояться виявляти свою індивідуальність.   Плюси шопінгу в інтернет-магазині...
Як замовляти косметику на офіційному сайті Douglas (Portugal) та отримувати її своєчасно через Ukraine Express Будь-хто, хто прагне економії, але при цьому не готовий жертвувати якістю, чудово знає, що косметику найкраще замовляти за кордоном. Оригінальні товари в Європі коштують дешевше, ніж на...
Жіночий магазин.
Магазин косметики.
Магазин одягу.
Магазин техніки.
1 2 3 4 5

Як організувати доставку з Португалії в Україну

 

Ви, напевно, помічали, що ціни на товари в європейських інтернет-магазинах нижчі, ніж в Україні. Націлені оновити гардероб, купити побутову техніку чи освіжити інтер'єр? Вирушайте на онлайн-шопінг у Португалію. На сайтах представлено багато товарів високої якості, а можливість придбати підробку зведена до мінімуму. Вам потрібні лише банківська картка і кілька годин вільного часу.

 

Доставка вантажів з Португалії: основні причини замовляти товари за кордоном

Купуючи продукцію відомих брендів в Україні, ви переплачуєте. Витрати на логістику та маркетингові активності українські рітейлери включають у вартість імпортних товарів. Доставка посилок з Португалії в Україну — вигідне рішення, і ось чому:

  • Привабливі ціни та акційні пропозиції. Багато товарів у Португалії коштують на 30–50% дешевше. Крім того, на онлайн-майданчиках часто організовуються розпродажі.

  • Вражаючий вибір. На європейських сайтах можна замовити те, що не знайдеться в Україні. За кордоном легше знайти лімітовані товари, а також продукцію брендів, орієнтовану виключно на локальний ринок.

  • Оригінали. Рітейлери дбають про свою репутацію та не ризикують продавати неякісні товари.

Єдине — замовлення доведеться чекати. Зазвичай вантажоперевезення з Португалії займають кілька тижнів.

 

Як надіслати посилку з Португалії в Україну: секрети своєчасної доставки

Щоб доставка посилок з Португалії не обернулася труднощами, зверніться до компанії Ukraine Express. Ми організовуємо міжнародні вантажні перевезення та подбаємо про те, щоб ви безперешкодно отримали свої замовлення.

Зробіть таке: 

  • Зареєструйтесь на офіційному сайті та дізнайтесь адреси наших складів для онлайн-шопінгу за кордоном.

  • Оформляйте замовлення в португальському інтернет-магазині, а як адресу доставки вказуйте адресу нашого складу. Замовлення, яке прибуде на склад Ukraine Express, буде відправлене до України. Для відстеження маршруту надсилання надається трек-номер.

  • Забирайте посилки у найближчому поштовому відділенні та насолоджуйтесь покупками.

Компанія Ukraine Express доставляє збірні вантажі з Португалії без затримок. Об’єднуйте декілька замовлень в одне та економте на доставці!

  


 

 

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в