Як замовляти одяг на офіційному сайті Arket (Italy) та отримувати її своєчасно через Ukraine Express

Шоплячись за кордоном, ви суттєво економите. Ціни на європейських сайтах нижчі, ніж в Україні, а асортимент — різноманітніший. Націлені поновити гардероб? Загляньте в інтернет-магазин «Аркет» в Італії. Одяг бренду обирають ті, хто цінує класичний стиль та повсякденну зручність.

 

Arket (Italy) - інтернет-магазин стильних речей

Каталог Arket (Італія) вражає різноманітністю товарів. На сайті представлений одяг для жінок, чоловіків та дітей. Кожен може знайти щось особливе створення стильного образу. Для швидкого пошуку передбачені фільтри, які дозволяють відсортувати товари за розміром, кольором, ціною і т.д.

Брендові речі коштують недорого, а в розділі «Знижки» на сайті Arket в Італії покупців чекають найвигідніші пропозиції. Крім того, є можливість купувати одяг у інших покупців. Як правило, моделі «з других рук» до 50% дешевші, а значить, ви отримуєте трендові моделі з минулих колекцій, не витрачаючи при цьому багато грошей.

Замислюватися про глобальний шопінг найкраще під час сезонних розпродажів. З середини червня до початку серпня та з середини грудня до початку березня ціни на сайті Аркет (Italy) знижуються на 50-70%.

 

Як зробити замовлення на сайті Arket і бути впевненими, що посилку доставлять з Італії в Україні

Процес покупки в інтернет-магазині інтуїтивно зрозумілий, а з доставкою не все так просто. Продавець не надсилає посилки на українські адреси. Рішення — звернутися до Ukraine Express.


Щоб доставка з сайту Arket в Україну була своєчасною, дотримуйтесь інструкцій:

  • Зареєструйтесь на нашому сайті. У персональному кабінеті будуть доступні адреси складів Ukraine Express за кордоном.

  • Приступайте до шопінгу. Сформуйте замовлення в інтернет-магазині та сплатіть його.

  • Вкажіть адресу нашого складу як пункт доставки. Ми отримаємо вашу посилку і відправимо її до Києва, Харкова, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Черкас, Дніпра, Одеси, Ужгорода або будь-якого іншого міста України, вказаного в персональному кабінеті. До того ж візьмемо на себе всі супутні питання.

  • Заберіть замовлення у найближчому поштовому відділенні. Довго чекати не доведеться — доставка з Італії здійснюється протягом кількох тижнів.

Скористайтеся нашими послугами та переконайтеся, що онлайн-шопінг за кордоном — це просто, швидко та вигідно.

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Attesa


Babylon

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в