Кожен бажаючий придбати товари в США може використовувати нашу адресу в безподатковому штаті абсолютно безкоштовно!

Що таке безподатковий штат? Як відомо кожен штат в США, має свої закони, при здійсненні покупок в Інтернет магазинах США, в залежності від штату, в якому Ви використовуєте адресу, нараховується податок на продаж. Наш головний офіс знаходиться в штаті Делавер, основна маса Інтернет магазинів не нараховують податок на продаж при замовленні товарів на цю адресу. Для прикладу при купівлі товарів на адресу в штаті Нью-Йорк нараховується податок 9%, в штаті Іллінойс нараховується податок 7%, податок на продаж нараховується практично в кожному штаті і коливається від 6 до 9 відсотків.

Чим наша компанія відрізняється від подібних компаній і чому з нами працювати краще і зручніше:

1. Наша компанія є транспортною компанією, яка займається як доставкою пошти із США в Україну, так і доставкою різних вантажів по всьому світу, ми маємо всі потрібні ліцензії для такої діяльності.

2. Ми працюємо безпосередньо з морехідними компаніями та авіакомпаніями. Так як наша компанія є перевізником, і не користується послугами посередників, отже ми можемо дати на багато нижчі ціни на свої послуги ніж інші, цінова політика обговорюється індивідуально з кожним клієнтом і чим більші у Вас обсяги, тим кращу ціну Ви можете отримати. Ні один посередник Вам не дасть такі терміни доставки, які гарантує наша компанія оскільки, основна маса посередників користується нашими послугами.

3. Практично всі фірми, які надають послуги покупок в США розповідають, що у них великі склади, а насправді вони переупаковують посилки у себе в гаражі або в кращому випадку в маленькому офісі, а у себе на сайтах виставляють фотографії чужих складів. У нашій компанії багато офісів і величезний склад, звідки йдуть всі відправлення.

4. Всі операції, які відбуваються з посилками, проходять через сканер, як тільки ми отримали посилку з Вашим товаром, Ви будете спостерігати всі дії з нею в своєму особистому кабінеті.

5. Дуже часто виникають проблеми з поштовими компаніями, які доставляють посилки по США, часто в їх системі посилки числяться доставленими, а насправді ми її не отримували, для цього від прийому на склад до перепаковування декількох посилок в одну і навантаження в авіа або морський контейнер все фіксується на відеокамеру. Буває таке: продавець надіслав посилку, в якій або не вистачає товару, або він переплутаний, для цього кожна посилка розкривається під відеокамерою і продавцеві можна легко довести що він зробив помилку або спеціально не відправив товар.

6. Для зручності наша відео система і веб-сайт об'єднані в одне ціле і дуже просто довести те, що ми не отримували посилку або те, що в посилці не вистачало товарів, або те, що товар був не той що треба. Відео зберігається до трьох місяців і якщо Вам потрібно з'ясувати проблему з продавцем чи поштовою службою ми надамо Вам це відео без проблем.

7. Для того щоб Ви розуміли чому ми об'єднали відеоспостереження і наш веб-сайт ми Вам пояснимо як працюють Американські поштові служби: UPS привозить посилки кожен день приблизно в один і той же час, розвантажують всі посилки разом, наш співробітник підписується за загальну кількість. Кількість завжди збігається оскільки перераховується, але часто на нашу адресу привозять чужі посилки, а наші посилки відвозять комусь іншому, хоча у них на сайті вказано, що посилку доставлено до нас. FedEx привозить посилки в різний час але процедура та ж сама і плутанина та сама, до того ж з ними незручно працювати тому що, зчитуючи їх бар код, сканер постійно видає неправильний трек номер і в нашій системі і відстежити ці треки практично не можливо. USPS привозить посилки в один час, процедура та ж, але вони не вимагають підпису і як результат - найбільша плутанина. У них на сайті буде написано, що посилка доставлена, а насправді посилку доставили за іншою адресою.

8. Для більшого розуміння чіткості і налагодженості нашої роботи Ви можете переглянути фотографії всього процесу поетапно в розділі "Безпека".

9. Після всієї отриманої інформації Ви повинні розуміти, що надійнішого партнера просто не існує. Після реєстрації Ви отримаєте свій особистий кабінет, за допомогою якого Ви зможете повністю контролювати статус своїх покупок. Адресу та контактну інформацію Ви можете знайти в розділі "Контакти".

Увага! Адреса та контактна інформація на цій сторінці - тільки для клієнтів з інших країн, які купують товари в США. Прохання не використовувати адреси офісів, які знаходяться на головній сторінці, ці офіси призначені для поштових відправлень клієнтів, які знаходяться в США.

Починайте робити замовлення, розвивайте свій бізнес і насолоджуйтеся якістю нашого сервісу!

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в