Будь ласка, користуєтеся цією покроковою інструкцією для того, щоб самостійно купувати товари в США, Європі та Англії та мінімізувати проблеми з доставкою.

  1. Зареєструєтесь на сайті ukraine-express.com, де обов’язково слід вказати дані (ПІБ, адресу, куди доставляти Ваш вантаж в Україні, мобільний телефон, електронну скриньку). Реєстрацію здійснюйте на українській (країна доставки - Україна), або англійській (інші країни) мові.
  2. Після реєстрації у Вашому кабінеті на сайті зявляться умови співпраці, які потрібно уважно прочитати і погодити.
  3. При придбанні товару в інтернет-магазині, Вам необхідно вказати адресу, вказану у Вашому кабінеті в розділі Мої адреси :: Адрес прийому в США (Англії, Німеччині тощо) та зазначити своє ім’я та призвіще (транслітеруючи на англійську мову), яке Ви вказали при реєстрації у нас на сайті. Обов’язково вказуйте P.O.Box з кодом клієнта в наступному форматі: код країни UA і код клієнта без початкових нулів. Наприклад, якщо у Вас код клієнта 99999, в полі P.O.Box Ви повинні вказати UA99999. Якщо магазин, в якому Ви купуєте товари, не має поля P.O.Box, при оформленні замовлення, для введення коду клієнта можна використати одне з полів Unit, Apt., Suite. В разі відсутності цих полів, код клієнта слід дописувати до імені або прізвища.
  4. Після того, як Ви придбаєте свій товар в інтернет-магазині, його відправлять на наш склад, адреса якого була вказана Вами, і присвоять трекінг-код (номер для відслідковування вантажу по території США, Європи місцевими поштами). Цей трекінг-код Ви повинні внести в свій кабінет на сайті ukraine-express.com (на сторінці "Додати трекінг-номер"). По кожному трекінг-коду Ви повинні надати опис (що це саме за речі), зазначити, як його доставляти (літаком чи кораблем) та вказати декларовану вартість товару (згідно ціни яку Ви заплатили за товар враховуючи вартість доставки). Якщо Ваш товар це речі, які за умовами компанії будуть доставлені з врахуванням 10% від вартості речей - то ОБОВЯЗКОВО до кожного трекінг-коду Вам слід прикріпити в електронному вигляді інвойс (чек, ордер, посилання на сайт де купували із зазначенням ID товару...).
  5. Кожен товар, що приходить до нас на склад, буде автоматично запакований в посилку і відправлений найближчим літаком або кораблем.
  6. Коли товар буде запакований в контейнер -  у Вас в кабінеті з’явиться номер посилки нашої компанії (шести- або восьмизначний числовий номер). По ньому Ви зможете відслідковувати на якому етапі доставки знаходиться вантаж.
  7. За день-два до прибуття вантажу на центральний склад в Україні прийде рахунок  за доставку вантажу (електронна скринька з якої прийде рахунок - noreply@ukraine-express.com - обов’язково занесіть її в “білий список” вашої електронної скриньки). Крім того, Ви зможете переглянути цей рахунок в особистому кабінеті. Ви повинні сплатити кошти по Рахунку на протязі 1-2 днів (але в обов’язковому порядку до моменту отримання посилок ). Слідкуйте за вчасною і в повному обсязі оплатою рахунків, від цього залежить швидкість доставки вантажу.

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в