Для затишку, для комфорту, для душі: доставка товарів з Zara Home Стильно облаштований будинок - важливий елемент затишку. Грамотно і зі смаком оформити житловий простір можна за допомогою аксесуарів з Zara Home. Як замовити продукцію для будинку з Америки і доставити її в Україну? Що пропонує...

Усе найкраще - собі: як купити товари для будинку з США

Американські інтернет-магазини - це завжди достаток товарів на будь-який смак, колір і гаманець, тому багато хто замовляє все для будинку з Америки . На сайтах представлена продукція брендів зі світовим ім'ям і невеликих локальних виробництв.

Українці найчастіше купують в таких магазинах, як Mattel , Zappos , 6pm , Amazon , Zara та інші. Замовляють постільна білизна, елементи декору, кухонне начиння і приналежності, елементи системи «розумний дім», негабаритну меблі. Каталог інтернет-магазинів США - це:

● великий вибір;      

● регулярні знижки та акції;      

● приємні ціни ;        

● зручна система фільтрації пропозицій.      

Продавці пропонують оригінальні товари, якість яких підтверджують відповідні сертифікати.

Як замовити все для будинку з Америки

Слід пам'ятати, що покупка товарів для будинку з прямою доставкою в Україну не завжди можлива. Якщо ж інтернет-магазин в США готовий запропонувати таку послугу, це буде коштувати недешево. Розумне рішення - купити товари для будинку з США з доставкою через форвардингову компанію Ukraine Express. Схема проста. Вам необхідно зареєструватися на ukraine-express.com, а в момент оформлення замовлення на сайті в рядку shipping address вписати адресу складу Ukraine Express в Америці. Доставка здійснюється протягом 3-14 днів, якщо мова йде про авіа, і протягом 21-42 днів по морю.

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в