Якісні речі за відмінною ціною: оновлюємо гардероб на сайті 6pm

Інтернет-магазин 6pm відомий багатьом любителям брендових речей і вигідних покупок. Це одна з найпопулярніших стокових майданчиків не тільки в США, але і у всьому світі. З 2007 року магазин є дочірнім підприємством компанії Zappos, також володіє однойменним інтернет-магазином. Серед переваг магазину 6пм:

  • Тільки оригінальні і якісні речі провідних брендів. Купивши на 6pm взуття або одяг, можна не сумніватися в тому, що це дійсно фірмовий товар, і не боятися підробок. Серед тих, хто купує речі на 6pm, відгуки про якість зазвичай тільки позитивні.
  • Гнучка цінова політика. Знижки на сайті тривають цілий рік, незалежно від сезону - але в періоди розпродажів можуть бути і додаткові акції. Єдиний недолік - в асортименті в основному залишилися непроданими речі минулих колекцій, представлені в невеликій кількості. Часто одяг і взуття ходових розмірів розбирають швидко, так що, якщо вам щось сподобалося - краще брати відразу, потім такої ж моделі, швидше за все, не знайдете.
  • Широкий асортимент. Тут є все: аксесуари, взуття, жіночий, чоловічий та дитячий одяг. Так що оновити сімейний гардероб брендовими речами, не витративши при цьому занадто багато - не проблема.
  • Великий вибір брендів - від мас-маркету до дорогих дизайнерських марок.

Далі ми розповімо детальніше про вибір товарів на сайті і про те, як замовити з 6pm в Україні.

Сайт 6pm: доставка в Україну можлива

Робити покупки на 6pm легко і зручно. Навігація на сайті дозволяє максимально швидко знайти потрібний розділ. У верхнє меню винесені пункти: Взуття, Одяг, Сумки, Аксесуари, Жіноче, Чоловіче, Дитяче, Розпродаж. Є також пункт Бренди, що дозволяє переглянути продукцію конкретного виробника. На сайті пропонуються і готові тематичні добірки, наприклад, подарунки до певного свята або стильні комплекти для офісу.

Вибравши товар, на його сторінці можна побачити, які залишилися в наявності кольори і розміри. Часто речі бувають представлені тільки в одному розмірі. Розмірної сітки на сторінках деяких товарів немає - так що, якщо сумніваєтеся, надійніше уточнити опис розмірів на сайті конкретного бренду. З відгуками про товар також можна познайомитися на сайтах компаній-виробників.

На жаль, на сайті доступна тільки доставка на території США. Вартість її невелика - $3.95 за стандартну доставку (4-5 днів). Є також прискорені варіанти - $9.99 за 2 робочих дні і $14.99 за 1 робочий день. Але можна заощадити і більше - якщо вартість покупки вище $50, або якщо Ви купуєте більше одного товару, доставка з 6pm буде безкоштовною. Крім того, протягом 30 днів допускається повернення покупки.

Але як же бути покупцям з України? Щоб замовити для покупок з 6pm доставку в Україну, можна скористатися послугами транспортної компанії-форвардера - Ukraine Express.

Як замовити з 6pm в Україну через ukraine-express.com

Якщо скористатися сервісом ukraine-express.com, доставка з 6pm в Україні буде швидкою і зручною. Замовити таку послугу зовсім нескладно. Для цього досить виконати кілька простих кроків:

  • Зареєструватися на сайті ukraine-express.com. Важливо вказати своє ім'я та прізвище, а також адресу, на який Вам будуть надсилати покупки.
  • Тепер в особистому кабінеті Ви можете знайти адресу американського складу компанії - його і потрібно вписати при замовленні на 6пм. Важливо: обов'язково вказуйте код клієнта, отриманий при реєстрації на ukraine-express - з буквами UA і без нулів на початку.
  • Як тільки інтернет-магазин відправить Ваше замовлення, вкажіть дані про доставку в особистому кабінеті.
  • Коли покупка прибуде на склад, її підготують до відправки і вишлють в Україну. Уже в процесі пересилання Ви отримаєте рахунок за доставку - його потрібно буде сплатити до отримання замовлення.
  • Якщо ви замовляєте щось не тільки на сайті 6пм, може бути вигідніше консолідувати покупки, об'єднавши їх в одну посилку. Для цього поставте позначку «заборонити відправку» поруч із замовленням, який прийде першим.

Ми можемо гарантувати швидку і безпечну доставку Ваших покупок. Це можливо завдяки прямій співпраці з судноплавними і авіакомпаніями. Ще одна перевага - власний склад в штаті Делавер. На відміну від деяких інших, це безподатковий штат, так що можна не побоюватися непередбачених доплат. Весь шлях посилки відстежується з моменту прибуття на склад. А сама доставка поштовими службами США та розпакування знімається на відео, щоб в разі суперечок з продавцями у Вас були відеозаписи з доказами.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Carter's


Gymboree


Amazon


Ebay

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в