Як купувати на офіційному сайті eBay: поради новачкам

eBay.com - найбільший американський інтернет-аукціон з величезним асортиментом: від продуктів харчування і одягу до антикваріату і автомобільних запчастин. Розповідаємо про тонкощі шопінгу на офіційному сайті eBay і про те, як організувати швидку доставку в Україну з-за кордону.

«Ебей»: огляд інтернет-магазину

Торговий онлайн-майданчик «Ебей» заснований в 1995 році в США. Сьогодні є одним з найбільш популярних інтернет-магазинів в світі. Зробити замовлення можуть жителі багатьох країн - досить мати доступ до інтернету. На сторінках представлені новинки і продукція, що була у використанні.

На американському сайті існує два види торгів: з фіксованою вартістю ( «Buy it Now») і аукціон. Особливою популярністю користуються аукціонні торги. Це відмінна можливість «урвати» ексклюзивні товари за вигідною ціною. Деякі країни мають власні локальні філії аукціону, наприклад, Великобританія, Іспанія і Німеччина. Найбільш популярний спосіб оплати - переказ PayPal.

Щоб покупки на eBay були максимально чесними, передбачений рейтинг продавців. Кожен користувач сайту може проголосувати і оцінити їх роботу, а також залишити відгуки. Це мінімізує ризик зіткнутися з шахраями.

Сайт не обмежує можливості доставки в інші країни. Більшість продавців не доставляють замовлення безпосередньо в Україні. Але це не означає, що вітчизняним покупцям шлях на eBay закритий. Скориставшись послугами форвардингової компанії Ukraine Express, ви можете замовити товари з Америки і отримати посилку в поштовому відділенні рідного міста протягом декількох тижнів.

Як купувати на eBay з доставкою в Україну?

Для початку зареєструйтеся на сайті ukraine-express.com, заповнивши анкету і вказавши адресу для доставки в Україні. Наступний крок - оформленні замовлення на сайті eBay. У рядку shipping address вказуйте адресу складу Юкрейн Експрес в Англії. Посилки з інтернет-магазину будуть доставлятися туди, а потім переправлятися в Україні. Терміни доставки варіюються від 3 до 42 днів. Важливо відзначити, що головний офіс форвардера знаходиться в безподатковому штаті, тому платити податок з продажів не доведеться. За зберігання посилок протягом 30 днів плата також не стягується.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Zara


H&M

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в