Як шопитися в інтернет-магазині Forever 21 (Англія) та своєчасно забирати посилки в Україні 

Онлайн-шопінг за кордоном популярний недарма. Купуючи одяг, взуття, сумки та аксесуари в Європі, ви непогано заощаджуєте, навіть якщо взяти до уваги вартість міжнародної доставки. Де знайти якісні новинки для створення стильних образів? Загляньте в інтернет-магазин «Форевер 21» в Англії. Оформлення замовлення не займе багато часу, а завдяки Ukraine Express посилка не затримається в дорозі.

 

Переваги шопінгу на офіційному сайті Forever 21 (England)

Forever 21 – бренд молодіжного одягу, відомий у всьому світі. Представлений на американському, європейському, азіатському та близькосхідному ринках. В Україні також є можливість придбати брендові речі на різних онлайн-майданчиках.

Навіщо замовляти доставку з європейського сайту Forever 21 в Україну? Плюси незаперечні:

  • Вигода. В Україні дорожче, адже рітейлери закладають у вартість імпортованих товарів логістичні, маркетингові та інші витрати. У період міжсезонних розпродажів знижки в інтернет-магазині Forever 21 в Англії досягають 50-70%.

  • Широкий асортимент. Є можливість придбати товари, які не представлені в українських онлайн-магазинах. Крім того, новинки насамперед з'являються на європейському сайті.

  • Висока якість. Імовірність придбати неякісний одяг, взуття та аксесуари зведено до мінімуму. Захист прав споживачів у ЄС — у пріоритеті, а рітейлери дорожать своєю репутацією.

 

Як зробити замовлення на сайті Forever 21? Особливості доставки з Англії в Україні

Не в усіх європейських інтернет-магазинах передбачено доставку замовлень в Україну. Як бути тим, хто готовий розширити горизонти онлайн-шопінгу? Звернутися до Ukraine Express. Наша компанія організує швидку та безперешкодну доставку з-за кордону.

Щоб скористатися нашими послугами, достатньо зареєструватись на нашому офіційному сайті. Після цього ми надамо адреси складів ЄС, куди можна оформлювати доставку. Товари, замовлені з каталог Forever 21 (Англія), буде прийнято на складі, а потім — відправлено до України. Ми забезпечуємо транспортування без затримок, тому у вас буде можливість вчасно забрати придбані новинки у Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому місті, вказаному в персональному кабінеті клієнта.

Відстежувати шлях посилки ви можете за трек-номером будь-коли. Щоб дізнатися орієнтовну вартість доставки, скористайтесь калькулятором на нашому сайті.

 

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук
Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в