Часом здається, що мода на дитячі іграшки змінюється стрімкіше, ніж тренди в одязі. Тільки на ринок вийшла одна іграшка, яка миттєво підкорює серця дітей у всьому світі, як дитина вже розповідає про інші новинки. І якими б швидкоплинними не були тенденції, є бренд, продукція якого практично 90 років впевнено тримається в списках бажань кожної дитини. І це Walt Disney.

Почавши зі студії мультиплікації в 1920-х роках, компанія Walt Disney перетворилася на глобальну корпорацію, яка до цього дня дарує свято не тільки дітям, а й дорослим. Роздрібною торгівлею Уолтер Дісней почав займатися в 1929 році. Тоді американському бізнесменові надійшла пропозиція розміщувати зображення Міккі Мауса на дитячому планшеті для письма. Зараз на офіційному інтернет-магазині Дісней представлений колосальний асортимент іграшок і сувенірів, взуття та одягу, ювелірних виробів і аксесуарів, товарів для організації свят і декору будинку, які відображають магію героїв Діснея.

Переваг у продукції, яку пропонує в інтернет-магазині Дісней Стор, чимало:

  • Безпека і якість. Іграшки розробляються в дизайн-студіях корпорації, а численні лабораторні випробування дозволяють говорити про бездоганну якість та безпеку матеріалів. Принти та фарби, які використовуються для оформлення продукції, не втрачають привабливий вигляд після численних прань. Завдяки продуманих до дрібниць конструкцій іграшки абсолютно безпечні навіть для найменших дітей.
  • Приваблива ціна. В офіційному магазині Disney на постійній основі працює розділ «Sale». Є категорія «Останній шанс купити». Під час американських свят і розпродажів (Різдво, Новий рік, Хеллоуїн, День подяки, Чорна п'ятниця) знижки досягають 30-50% практично на весь асортимент.
  • Копії героїв мультфільмів. Улюблені персонажі ваших дітей тепер зможуть бути на відстані витягнутої руки.
  • Універсальність. Іграшки з сайту Дісней - кращий подарунок на будь-яке свято.

Як замовити іграшки в магазині Дісней

Безпосередньо перед замовленням іграшок та одягу в інтернет-магазині Дісней необхідно зареєструватися. Для цього слід вибрати опцію Register і внести ім'я, прізвище, адреса латинськими буквами. Країна: Англія. Після реєстрації ви будете одними з перших дізнаватися про найвигідніші пропозиції та анонсах розпродажів по електронній пошті. Додаткові промокодом ви завжди можете внести на етапі Checkout, натиснувши кнопку Add Promo Code.

Важливий етап - заповнення білінг-адреси (адреса для виставлення рахунку) і шиппінг-адреси (адреса доставки вашого замовлення). Доставка в Україну продукції, замовленої на офіційному сайті Дісней, неможлива. Тому в поле для шиппінг-адреси вам необхідно ввести адресу складу Ukraine Express в Англії. У списку для вибору білінг-адреси Україна не представлена, так що вибирайте Польщу (Poland), а інші дані вносите реальні. Після цього вам потрібно ввести номер карти і натиснути Complete Order. Магазин Дісней приймає до оплати карти Visa, MasterCard, AmericanExpress, а також власні подарункові карти Gift Card. Краще, якщо карта номінована в доларах США або мультивалютного. Оплачувати через PayPal можуть тільки покупці з Англії. Купуючи іграшки Дісней з Англії, ви можете скористатися популярними ребейт-сервісами Mr. Rebates.com і Ebates.com, які повертають до 20% від вартості замовлення на платіжну карту.

Можливі три способи доставки - стандартний і швидші. Щоб заощадити, вибирайте стандартний, адже при роботі з форвардингового компанією терміни доставки замовлення по Англії не настільки критичні.

Пам'ятайте: у США передбачені податки на іграшки та аксесуари. Ставка податку автоматично додається до вартості замовлення під час Checkout. На одяг податку не буде, адже склад компанії Ukraine Express знаходиться в безподатковому штаті Делавер.

Чому обирають Ukraine Express?

Оптимальний спосіб отримати товари, замовлені в Disney Store, в Україні - замовити доставку через Ukraine Express. Перш за все необхідно зареєструватися на сайті ukraine-express.com, вказавши ваші дані та адресу для доставки в Україні. Після того, як магазин Disney вишле замовлення, в особистому кабінеті потрібно заповнити дані про нього - трекінг-номер, спосіб доставки і вартість. Продукцію відправляють найближчим транспортом. Можлива морська і авіадоставка. Якщо необхідно дочекатися ще однієї посилки для консолідації, потрібно поставити позначку «заборонити доставку» - до того, як всі товари прийдуть на склад.

Є кілька причин, завдяки яким вибирають доставку зі Англії за допомогою Ukraine Express:

  • Ви нічого не платите за консолідацію посилок, зберігання їх на складі менше 30 днів.
  • Ukraine Express працює безпосередньо з авіа- та судноплавними компаніями. Це дозволяє не переплачувати за доставку і отримувати замовлення без затримок.
  • При отриманні товару ведеться відеозапис, і Ви зможете відслідковувати «шлях» посилки з моменту прийому товару на склад до навантаження відправлення в літак або на корабель.
Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Ebay


Zara


Promod


Pinko

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в