Для яскравого відпочинку : як купити купальник на офіційному сайті Beach Bunny Beach Bunny - бренд купальників і нижньої білизни зі світовим ім'ям. Рік створення - 2004. Одяг якісна, стильна і ексклюзивна. Шиється з натуральних тканин: бавовни і...
Інтернет-магазин ASOS - це величезний майданчик, де представлений широкий асортимент чоловічого і жіночого одягу, взуття, аксесуарів і ще 850 найбільш затребуваних і популярних в світі брендів. У каталогах АСОС можна знайти речі для будь-яких випадків: діловий обід, романтичне побачення, повсякденна...
  Найпопулярніший магазин серед користувачів Ukraine Express. Величезний асортимент, прийнятні ціни з різноманітними знижками, безліч продавців і при цьому ж швидка доставка та простий алгоритм оформлення самостійного замовлення  
Інтернет-магазин 6pm відомий багатьом любителям брендових речей і вигідних покупок. Це одна з найпопулярніших стокових майданчиків не тільки в США, але і у всьому світі. З 2007 року магазин є дочірнім підприємством компанії Zappos, також володіє однойменним інтернет-магазином. Серед переваг магазину...
1 2

Пляжний сезон: як замовити купальники з Америки

Величезне значення для створення унікального курортного образу мають купальники. А що є чи не головним критерієм, яким ми віддаємо перевагу при покупці одягу? Співвідношення ціна якість"! Яскравий зразок неповторного стилю, уваги до деталей і привабливої вартості - американські купальники.

У сезон відпусток багато хто поспішає замовляти новинки купальників на офіційному сайті Victoria's Secret, і праві - американський бренд відомий не тільки ефектним дизайном, але і високою якістю продукції. Але є й інші бренди зі світовим ім'ям, гідні вашої уваги - Agent Provocateur, Beach Bunny, LSpace, Vitamin A, MONTOYAswim, Lady Lux, PHAX, Caffe. У їхньому асортименті представлені бандо, бікіні, майо, монокіні, планджі, свім-дрес, халтер і купальники хай-нек, які виручать і під час прогулянки на яхті, і на пляжній вечірці під відкритим небом, і під час активного морського відпочинку.

Найпопулярніші інтернет-магазини з купальниками в Америці:

  • eBay - всесвітньо відомий інтернет-аукціон з величезним асортиментом продукції, в тому числі для відпочинку на курорті.
  • Amazon - величезний онлайн-майданчик, де ви зможете знайти купальники будь-якого стилю.
  • Swimoutlet - популярний інтернет-магазин, в якому представлені купальники для занять водними видами спорту і курортних івентів, аксесуари для активного пляжного відпочинку.
  • Bluefly - американський онлайн-магазин, який реалізує брендову продукцію за прийнятними цінами. Тут ви зможете знайти купальники зі знижкою до 80%.
  • Fullbeauty - популярний майданчик, де представлений величезний асортимент купальників і аксесуарів для жінок з пишними формами.
  • AE - інтернет-магазин, який реалізує якісні купальники, які відповідають модним тенденціям сезону.

В американському ритейлі акції - невід'ємна частина бізнесу. В Чорну п'ятницю і кіберпонеділок, під час сезонних і передсвяткових розпродажів реальний розмір знижки може досягати 90%, що дозволяє істотно економити на купівлі купальників з Америки. Складність полягає в тому, що безпосередня доставка в Україну коштує дорого, та й не завжди можлива. Але рішення є - скористатися послугами форвардингової компанії Ukraine Express. Для цього необхідно оформити замовлення на американську адресу Ukraine Express. Посилку отримує представник компанії в США і пересилає її в Україну за адресою, вказаною під час реєстрації на сайті ukraine-express.com.

Переваги доставки за допомогою Ukraine Express

В нашу користь грають кілька факторів:

  • Привабливі тарифи. Ми працюємо безпосередньо з морськими і авіакомпаніями, не користуючись послугами посередників.
  • Відповідальність за посилки. Ризик пошкоджень або втрати зведений до мінімуму. Всі операції, які відбуваються з посилками, проходять через сканер. У вас є можливість відстежувати пересилання купальників з США в особистому кабінеті на сайті Ukraine Express.
  • Спеціальні умови співпраці для оптових покупців. Цінова політика обговорюється індивідуально.
  • Економія. Можлива консолідація відправлень, яка дозволяє регулювати вартість доставки.
Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в