Як купувати на офіційному сайті Starlink: поради новачкам

Starlink — це перше й найбільше у світі супутникове угруповання, яке використовує низьку, навколоземну орбіту для надання широкосмугового Інтернету, здатне підтримувати потокове передавання, онлайн-ігри, відеодзвінки тощо.

 

«Старлінк»: огляд інтернет-магазину

Проєкт американської компанії SpaceX щодо розробки високопродуктивної супутникової платформи для роздачі інтернету та звязку. Заснований 22 лютого 2018 року. За цей час компанія запустила 3556 одиницю (3271 на орбіті). Має 6 видів продукції відповідно до потреб використання. Даний гаджет можна придбати в декількох країнах світу.

 

Як купувати на Starlink з доставкою в Україну?

Якщо Ви ще не маєте власного кабінету на сайті ukraine-express.com, тоді Вам необхідно здійснити реєстрацію заповнивши анкету і вказавши адресу для доставки в Україні. Наступний крок - оформленні замовлення на сайті Starlink. У рядку shipping address вказуйте адресу складу Юкрейн Експрес згідно країни де плануєте здійснити покупку. Посилки з інтернет-магазину будуть доставлятися туди, а потім переправлятися в Україні. Терміни доставки варіюються від 3 до 42 днів. Замовляйте Starlink з нами та буддьте незалежні!

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Allegro


Shein

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в