Все, що важливо знати про доставку з офіційного сайту French Connection (Spain) через Ukraine Express

Ukraine Express — ваша можливість без перешкод купувати брендові новинки в інтернет-магазині French Connection в Іспанії та своєчасно отримувати їх в Україні. Ми приймаємо посилки від європейських продавців у себе на європейському складі та одразу ж відправляємо їх до нашої країни.

 

Як зробити замовлення на сайті French Connection з доставкою з Іспанії в Україну

Процес оформлення замовлення в інтернет-магазині French Connection інтуїтивно зрозумілий. А от доставка з-за кордону пов'язана із певними труднощами — продавець не надсилає посилки на українські адреси. Але з Ukraine Express шопінг за кордоном такий самий простий, як і в українських інтернет-магазинах. Що для цього потрібно:

  • Зареєструватися на нашому сайті, щоб дізнатися адресу складу Ukraine Express.

  • Почати онлайн-шопінг. У каталозі French Connection (Іспанія) виберіть товари, що сподобались, і додайте їх у кошик. На сайті можна знайти все для створення щоденних образів — сукні, спідниці, штани, сорочки, спортивний одяг.

  • При заповненні форми замовлення вказати свої персональні дані, а як пункт доставки посилки — адресу нашого складу.


Забирайте відправлення у Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому населеному пункті України, вказаному в персональному кабінеті.

Замовляйте одяг за кордоном, а ми подбаємо про його своєчасну доставку!

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


HP


Hugo Boss

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в