Час ігор: як організувати доставку з Toys "R" Us

Вільний час діти хочуть проводити цікаво і захоплююче, і хороші іграшки допомагають їм розважатися. На сучасному ринку товарів для дітей виділяється магазин Toys "R" Us. Розповідаємо про особливості бренду та про те, як замовити іграшки за кордоном і оперативно доставити їх в Україну.

Що можна знайти на офіційному сайті Toys "R" Us

Toys "R" Us - найбільший в США гіпермаркет іграшок. Заснований в 1957 році. Компанія також займається продажем одягу, меблів і їжі для дітей. В інтернет-магазині «Тойсарас» представлено понад 20 тисяч товарів.

Інтерфейс сайту user friendly. В асортименті - настільні ігри, іграшки з мультяшними героями, товари для школи або творчості. За допомогою фільтрів можна відсівати продукцію, яка не відповідає вашим запитам. Є зум, щоб потенційні покупці могли розглянути всі особливості товару. Перш ніж зробити замовлення, ознайомтеся з відгуками інших клієнтів.

Чому віддають перевагу інтернет-магазину «Тойсарас»

  1. Компанія більше 60 років на ринку. Діти, які виросли на іграшках з «Тойзерас», зараз купують тут продукцію своїм дітям. Toys "R" Us давно став синонімом поняття «кращі іграшки».

  2. Каталог дійсно вражає. Крім значного асортименту, привертає і ексклюзивністю - вироби деяких брендів в Києві ви не знайдете.

  3. Якість на вищому рівні. У Toys "R" Us розуміють всю відповідальність за здоров'я і безпеку дітей. Скажімо, кількість свинцю у виробах практично втричі менше, ніж допустима мінімальна кількість, а це ще один привід замовити іграшки з Америки.

Як замовити дитячі іграшки Toys "R" Us з США

Якщо ви ніколи не замовляли продукцію за кордоном з доставкою в Україну, саме час це виправити. Як і в будь-якому іншому інтернет-магазині, на офіційному сайті Toys "R" Us всі бажані товари потрапляють відразу в «кошик». Тут можна змінювати кількість, видаляти неактуальні товари, переглядати ціни на продукцію і весь замовлення. На жаль, доставка в Україну не передбачена. Як бути?

Доставка в Україну з «Тойсарас»

Щоб оперативно доставити іграшки в Україні, варто скористатися послугами Ukraine Express - форвардингової компанії, яка вийшла на ринок ще в 2010 році.

 

При оформленні онлайн-замовлення на сайті «Тойсарас» в рядку shipping адресу потрібно вказати адресу складу Ukraine Express, що знаходиться в штаті Делавер. Тут відсутній податок з продажів, а значить, ціна доставки НЕ зросте. Потім посилка відправиться в Україну. Терміни доставки - 3-42 дня.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Disneystore


Macys


Mattel


Walmart

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в