Доставка іграшок з офіційного сайту Mattel: короткий огляд

Красуні Barbie, оригінальні ляльки Monster High, гоночні автомобілі Hot Wheels, іграшки Fisher-Price - все це діти американської компанії Mattel. В каталозі бренду - величезний асортимент іграшок для дітей різного віку. Розповідаємо, як оформити замовлення на офіційному сайті Mattel і організувати швидку доставку з США в Україну.

«Маттел»: особливості інтернет-магазину

Компанія «Маттел» заснована в 40-х роках минулого століття. Володіє такими всесвітньо відомими торговими марками, як Barbie, Monster High, Disney Princess, Toy Story, Fisher-Price, Hot Wheels, American Girl. Адреса інтернет-магазину - www.mattel.com.

Іграшки Mattel асоціюються з якістю і надійністю. У виробництві використовуються кращі матеріали, що не заподіюють шкоди здоров'ю дитини. Компанія постійно вдосконалює лінійки продукції, що випускається, що сприяє її успіху на ринку.

Загальний принцип роботи американського інтернет-магазину не відрізняється від інших подібних майданчиків. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і проблем із замовленням не виникне навіть у новачків. Всі товари розсортовані по торговим маркам, віком і видам. Передбачений спеціальний розділ Gift, де представлені ідеї для подарунків. Знайти необхідні іграшки можна також через рядок пошуку. Інформація про діючі акції представлена ​​на головній сторінці ресурсу.

Сподобалися іграшки додайте в корзину і переходите до оформлення замовлення. Американський магазин приймає до оплати банківські карти Visa і MasterCard.

Необхідно взяти до уваги, що доставка з mattel.com безпосередньо до України не здійснюється. Але українські покупці можуть скористатися послугами форвардингової компанії Ukraine Express, яка вже багато років організовує перевезення вантажів з Америки в Україну.

Доставка з Mattel в Україну

 

Для початку зареєструйте на сайті ukraine-express.com. Після цього при оформленні замовлення на американському сайті ви зможете вписувати адресу складу компанії в поле для шиппінг-адреси. Наші співробітники отримають замовлення і переправлять його в Україну. Приємний бонус - головний офіс Юкрейн Експрес знаходиться в штаті Делавер, де податок з продажів не передбачений. Відслідковувати маршрут посилки можна в особистому кабінеті.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Disneystore


Macys


Walmart


Rue La La

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в