Краща ціна: як оформити замовлення на офіційному сайті Children's Place

ChildrensPlace.com - популярний інтернет-магазин, де представлений широкий асортимент товарів для дітей. Завдяки оптимальному співвідношенню якості і вартості, а також неповторному стилю, продукція користується успіхом у всьому світі. Як шопитись на офіційному сайті Children's Place і організовувати доставку замовлення з-за кордону до Києва або будь-яке інше місто України?

«Чілдрен Плейс»: огляд інтернет-журналу

Торгова марка «Чілдрен Плейс» з'явилася в 1969 році в США. Компанія швидко завоювала любов і визнання батьків і донині успішно конкурує з преміальними брендами. Виробничі сили зосереджені в Китаї, Туреччині і В'єтнамі, що дозволяє встановлювати низькі ціни на товари. При цьому у виробництві використовуються високоякісні матеріали.

У каталозі інтернет-магазину представлені всі категорії одягу для дітей від 0 до 14 років: натільна білизна, футболки, шорти, сукні, джинси, брюки, светри, куртки, шапки. Дизайнери віддають перевагу стилю casual. Завдяки достатку моделей і забарвлень на американському сайті вдасться знайти одяг, яка задовольнить побажання навіть найвимогливіших модників.

Чи не помилитися з розміром допоможе розмірна сітка. Важливо правильно зняти мірки з дитини (зроіст, обхват грудей, талії і стегон) і порівняти їх з таблицею, опублікованій на сайті «Чілдрен Плейс».

Як замовити дитячі речі з сайту childrensplace.com

Процес включає реєстрацію, пошук, вибір, додавання товару в корзину, внесення адреси оплати і доставки, оформлення платежу. Безпосередньо з іншими країнами американський сайт не працює, тому є сенс скористатися послугами компанії Ukraine Express, яка вже багато років організовує міжнародні перевезення з США.

 

Для початку необхідно зареєструватися на сайті ukraine-express.com, вказавши особисті дані, контакти та адресу для доставки. Тепер можете приступати до онлайн-шопінгу! При оформленні замовлення на сайті «Чілдрен Плейс» у рядку shipping address вводите адресу складу Юкрейн Експрес. Посилки будуть переправлені нашими співробітниками в Україні, і ви зможете їх забрати в поштовому відділенні через 3-42 дня. З огляду на той факт, що головний офіс компанії знаходиться в безподатковому штаті, додаткові витрати не передбачаються.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Carter's


Gymboree


Gap


Сookieskids

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в