Як оформити замовлення на офіційному сайті Women’secret (Spain) у кілька кліків

 

Women'secret — найвідоміший у світі бренд білизни, купальників та домашнього одягу. Сьогодні налічується понад 600 магазинів, представлених у багатьох країнах, включаючи Україну. Але найкраще замовляти брендові товари на європейському сайті. Вартість речей за кордоном на 20–50% нижча, ніж в українських бутіках. Інтернет-магазин Вумен Сікрет в Іспанії приваблює не лише доступними цінами, а й різноманітним асортиментом. На офіційному сайті можна однією з перших купити одяг із нових колекцій.

 

Womens Secret (Spain): огляд інтернет-магазину

Орієнтуватися на сайті Women'secret (Іспанія) нескладно, оскільки інтерфейс ідентичний українській. На головній сторінці знаходиться меню, а також представлені найпопулярніші товари. У хедері передбачено кнопку для швидкого пошуку бажаних позицій.

Реєстрація на офіційному сайті Вумен Сікрет (Spain) дозволить зберегти дані про доставку та кредитну картку, що прискорить процес купівлі у майбутньому. Більше того, зареєстровані користувачі можуть стежити за ексклюзивними акціями Womens Secret та новинами компанії. Щоб створити обліковий запис, необхідно натиснути кнопку «Реєстрація» у верхньому правому куті та ввести необхідні дані.

Найсприятливіший час для шопінгу - кінець грудня і кінець червня, коли починаються розпродажі в Womens Secret. Але можна і не чекати особливої нагоди — на сайті Вумен Сікрет (Іспанія) є розділ, в якому представлені товари зі знижками.

Що купити в Women'secret? В інтернет-магазині є:

  • сексуальна та комфортна спідня білизна;

  • купальники;

  • піжами, халати та теплий одяг для дому;

  • колготки, шкарпетки та капці.

Щоб не помилитися, ознайомтеся із розмірною сіткою. Також можна ввести свої параметри у спеціальну форму – і система підбере необхідний розмір.    

 

Як зробити замовлення на Вумен Сікрет та організувати доставку з Іспанії в Україну через Ukraine Express

Шопитися на сайті Вумен Сікрет (Іспанія) просто, але щоб не виникало труднощів з міжнародною доставкою, зверніться до компанії Ukraine Express. Щоб скористатися нашими послугами, необхідно зареєструватись на офіційному сайті. Після авторизації вам нададуть адреси складів у Європі, на які слід оформляти замовлення в онлайн-магазині. 

Наші співробітники отримують посилки та відправляють їх до України. Вам залишається забрати замовлення у Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі,  Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або іншому населеному пункті.

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Bershka


COS

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в