Вигідний шопінг: як оформити замовлення на офіційному сайті Bershka (Spain)

 

Бершка (Spain) заснована у 1998 році і є брендом іспанської групи Inditex. Привабливі ціни та часте оновлення колекцій дозволили їй знайти відгук у серцях дівчат та хлопців у всьому світі. Аудиторія Bershka – стильні молоді люди, які йдуть у ногу з часом. У каталозі представлені різноманітні моделі: від базових елементів гардеробу до ультрамодних.

Замовляти речі в інтернет-магазині Бершка в Іспанії - чудове рішення для тих, хто хоче оновити гардероб, не витративши при цьому всі заощадження. А завдяки форвардинговій компанії Ukraine Express пересилання з-за кордону буде своєчасним.

 

Огляд інтернет-магазину Bershka (Spain)

У каталозі товарів Bershka (Іспанія) ви знайдете одяг, який відповідає модним тенденціям. Речі виготовляються з якісних матеріалів та коштують розумних грошей. Колекції розробляються та виробляються протягом кількох місяців. Протягом року на віртуальних вітринах онлайн магазину з'являється близько 4000 нових моделей.

При відвідуванні офіційного сайту необхідно вибрати категорію товарів – для жінок чи чоловіків. Надалі рекомендується заглядати в меню або скористатися рядком пошуку. Щоб швидко знайти речі, які підходять вам за розміром, стилем та ціною, є фільтри. Для перегляду товарів реєстрація не є обов'язковою. Однак особистий кабінет дає чимало переваг: можливість зберігати товари у вішілісті, швидше оформлення замовлень та ін. 

Що купити в Bershka? В онлайн магазині є:

  • верхній одяг;

  • светри, кардигани та гольфи;

  • джинси та штани;

  • сукні, спідниці та шорти;

  • взуття та аксесуари.

Щоб не помилитися з розміром, варто звірятись із розмірною сіткою.

 

Чому купувати на сайті Bershka Spain вигідно

Вартість речей за кордоном на 20–50% нижча, ніж в Україні. Особливо вигідно замовляти речі на офіційному сайті, коли починаються розпродажі в Bershka. Максимальні знижки пропонуються влітку та взимку.  

 

Як зробити замовлення на сайті Бершка та доставити його з Іспанії в Україну через Ukraine Express

Алгоритм дій простий:

  • дізнайтесь адресу складу, куди можна оформити доставку.

  • При заповненні форми замовлення вказуйте адресу складу Ukraine Express. Посилки звідти буде відправлено до України.

  • Забирайте замовлення у Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі,  Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому місті, вказаному при реєстрації.

Приємного онлайн-шопінгу!

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


COS


BIMBA Y LOLA

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в