Як зробити замовлення на офіційному сайті COS (Spain) з доставкою в Україну

COS (Collection Of Style) – шведський бренд одягу в сегменті мас-маркет. Короткий крій, стримані кольори, мінімалістичні принти - відмінні риси фірмових моделей. Речі з різних колекцій відмінно поєднуються між собою, що дозволить легко скласти базовий гардероб.

Якщо ви плануєте купити модний брендовий одяг і при цьому заощадити, найкраще оформити замовлення онлайн на сайті КОС (Spain).

 

Огляд інтернет-магазину COS Spain: асортимент, інтерфейс, розпродаж


Доступні ціни, висока якість, різноманітний асортимент — ключові причини, які мотивують замовляти речі на офіційному сайті. В інтернет-магазині нерідко проводять акції, але максимальні знижки варто очікувати в період, коли починаються сезонні розпродажі в COS. В цей час ціни знижуються на 50% і більше.

У каталозі всі товари розділені на дві великі категорії: для жінок та чоловіків. Кожна має кілька підкатегорій. Що купити в COS? Замовляйте:

  • пальта та куртки;

  • светри та кардигани;

  • сукні та сарафани;

  • спідниці та штани;

  • сумки та аксесуари;

  • взуття та головні убори.

Не зайвим буде заглянути в розділ, де зібрані статті про моду та стиль.

Завдяки зручній навігації орієнтуватися у каталозі товарів COS (Іспанія) нескладно. Загальний принцип роботи сайту не відрізняється від українських онлайн-маркетів. Позицію, що зацікавила вас, можна знайти у відповідній категорії. Або ввести ключове слово у рядку пошуку. Товари, що сподобалися, відправляйте у віртуальний кошик і приступайте до заповнення форми замовлення.

Зауважте, що з доставкою на українські адреси можуть виникнути труднощі. Як же зробити замовлення на сайті КОС та відправити його з Іспанії до України? Звернутися до компанії Ukraine Express.

 

Особливості доставки з інтернет-магазину КОС в Іспанії через Ukraine Express

Насамперед необхідно зареєструватися на нашому офіційному сайті. Всім авторизованим користувачам надається адреса складу для оформлення замовлень у європейському інтернет-магазині.

Купуючи товари на сайті COS, вказуйте саме адресу складу Ukraine Express для доставки — замовлення пересилаються туди, а вже після відправляються в Київ, Харків, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Вінницю, Черкаси, Дніпро, Одесу, Ужгород або будь-яке інше місто України . 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


BIMBA Y LOLA


Camper

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в