Walmart.com - интернет-магазин от крупнейшей в мире торговой сети. Невозможно представить себе товара, которого не было бы в Волмарте - так же, как невозможно перечислить все, что в нем есть. Ассортимент самый разнообразный: от продуктов, товаров для дома, одежды до бытовой техники и электроники.
Магазин предлагает широкий выбор товаров для рыбалки. Здесь Вы можете найти не только снаряжение и экипировку, но и полезную и интересную информацию по данному виду спорта
Как покупать на официальном сайте eBay: советы новичкам eBay.com — крупнейший американский интернет-аукцион с огромным ассортиментом: от продуктов питания и одежды до антиквариата и автомобильных запчастей. Рассказываем о тонкостях шопинга на официальном сайте eBay и о том, как организовать...
Як оформити замовлення на офіційному сайті Cabelas: інструкція для новачків Cabelas.com - найбільший американський інтернет-магазин товарів для активного відпочинку і спорту. В асортименті представлена взуття, одяг, спорядження та аксесуари для риболовлі та туризму. Завдяки сучасним службам...
  Самый популярный магазин среди пользователей Ukraine Express. Огромный ассортимент, приемлемые цены с различными скидками, множество продавцов и при этом же быстрая доставка и простой алгоритм оформления самостоятельного заказа  

Коротко про головне: популярні інтернет-магазини товарів для полювання і риболовлі

На прилавках американських магазинів є все необхідне для риболовлі та полювання. До того ж, в США широко поширена практика проведення грандіозних розпродажів, тому велика ймовірність придбати якісне спорядження за привабливою ціною. Сучасні платіжні системи і служби доставки дозволяють українцям замовляти продукцію в американських інтернет-магазинах і через кілька тижнів забирати її в найближчому поштовому відділенні. Головне - грамотно організувати доставку товарів для полювання і риболовлі з-за кордону.

Чому замовляти товари з Америки вигідно?

Не будемо ходити навколо, а назвемо головні плюси такого рішення:

  • Значна економія. Навіть з урахуванням доставки човни, снасті, вудки, ехолоти з Америки коштують дешевше, ніж в ЄС або України. До того ж, в США регулярно проводять сезонні розпродажі, тому існує велика ймовірність придбати якісні товари з неймовірною знижкою.

  • Широкий асортимент. В онлайн-магазинах США значно більший вибір, ніж в Україні. На внутрішньому американському ринку представлені ексклюзивні товари, не призначені для експорту.

  • Висока якість. Замовляючи продукцію в Америці в перевірених інтернет-магазинах, ви не ризикуєте наштовхнутися на підробку.

Де замовляти?

У США користуються популярністю такі онлайн-майданчики, як:

  • Walmart;

  • Tackle Warehouse;

  • eBay;

  • Cabelas;

  • Amazon.

Доставка товарів для рибалок з Америки за допомогою Ukraine Express

У більшості випадків доставка продукції з американських інтернет-магазинів безпосередньо в Україні неможлива чи надмірно дорога. Але це не означає, що українці не мають можливості побалувати себе якісними товарами з низьким цінником. Компанія Ukraine Express здійснює перевезення вантажів морським і повітряним транспортом з Америки, тому легко вирішить це питання.

Необхідно створити обліковий запис на сайті ukraine-express.com і заповнити анкету. Далі ваші дії, як і все геніальне, прості: при оформленні замовлення на американських сайтах в рядку шиппінг-адреса вказуйте адресу складу Ukraine Express в Сполучених Штатах. Посилки відразу будуть доставлятися туди, а вже потім переправлятися в Україні.

 

Не можна обійти увагою той факт, що склад Юкрейн Експрес знаходиться в безподатковому штаті, а значить, платити податок з продажів не доведеться. Терміни доставки залежать від обраного способу: по повітрю (3-14 днів) або по морю (21-42 дня).

Отследить груз
Доставка посылок в