Як оформити замовлення на офіційному сайті Cabelas: інструкція для новачків

Cabelas.com - найбільший американський інтернет-магазин товарів для активного відпочинку і спорту. В асортименті представлена взуття, одяг, спорядження та аксесуари для риболовлі та туризму. Завдяки сучасним службам доставки і платіжним системам українські покупці можуть замовити брендову продукцію прямо з Америки. Розповідаємо, як оформити замовлення на офіційному сайті Cabelas і організувати швидку доставку з-за кордону в Україну. 

«Кабелас»: особливості інтернет-магазину

Сайт «Кабелас» - справжній рай для мандрівників, мисливців, рибалок та всіх тих, хто веде активний спосіб життя. Компанія заснована в 1961 році, а інтернет-магазин працює з 1998-го. Доставка товарів здійснюється в 125 країн по всьому світу.

Цінова політика магазину досить гнучка. У каталозі представлені товари власного виробництва та продукція відомих брендів, таких як The North Face, Columbia, Adidas, New Balance, Converse.

Завдяки зручній системі навігації знайти потрібний товар нескладно. Туристичне спорядження знаходиться в розділі «Camping», а взуття - в розділі «Footwear». Можна також скористатися рядком пошуку. На головній сторінці веб-ресурсу ви знайдете інформацію про діючі акції та знижки.

Магазин приймає до оплати банківські карти Visa, Master Card, Discover, American Express і JCB.

Як замовити одяг для полювання та риболовлі з США?

Перед тим, як приступити до онлайн-шопінгу, необхідно зареєструватися на сайті. У правому верхньому куті наведіть курсор миші на пункт «Sign In or Create your Account» і виберіть «Create a New Account». Заповніть форму реєстрації, вказавши всі необхідні дані. Тепер ви готові до шопінгу!

 

Не можна обійти увагою той факт, що доставка товарів з офіційного сайту Cabelas безпосередньо в Україні може влетіти в копієчку. Раціональне рішення - скористатися послугами компанії Ukraine Express, яка вже багато років займається доставкою вантажів з США. Створіть обліковий запис на офіційному сайті ukraine-express.com. При оформленні замовлення в рядку shipping address вказуйте адресу складу компанії в США. Посилки відразу будуть надходити туди, а вже потім переправлятися в Україні. Відзначимо, що вам не доведеться платити податок з продажів, оскільки головний офіс компанії знаходиться в безподатковому штаті. Терміни доставки варіюються в залежності від обраного способу: 3-14 днів (по повітрю) або 21-42 дня (по морю).

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Tackle Warehouse


Walmart

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в