Доставка з офіційного сайту Vitacost в Україні: повна інструкція

Vitacost.com - це американський інтернет-магазин товарів для здорового способу життя. На сайті представлений величезний вибір натуральних продуктів, засобів для догляду, вітамінів і БАДів за низькими цінами. Розповідаємо, як оформити замовлення на офіційному сайті Vitacost і організувати швидку доставку з-за океану в Україну.

Vitacost.com: особливості інтернет-магазину

Американський інтернет-магазин Vitacost за асортиментом нагадує відомий у всьому світі сайт iHerb. Його конкурентна перевага - щедра бонусна система знижок, яка мотивує покупців з усього світу замовляти тут харчові добавки, спортивне і діабетичне харчування, товари для краси і екологічні засоби для чищення. В каталозі - понад 35 тис. Найменувань продуктів і понад 2 000 брендів.

На Vitacost представлено багато американських брендів, продукція яких розробляється тільки для місцевого ринку. Цінова політика інтернет-магазину досить гнучка: тут можна знайти як недорогі товари, так і продукцію відомих торгових марок, таких як Now Foods.

При першому замовленні на сайті на суму від $ 30 надається знижка $ 10. При замовленні від $ 49 діє безкоштовна доставка. Крім того, покупець може повернути товар протягом 60 днів. Інформацію про діючі акції та знижки шукайте на головній сторінці сайту.

Як замовити продукцію Vitacost з США: інструкція

Завдяки зрозумілому інтерфейсу зробити замовлення на сайті Vitacost.com не складе труднощів. Попередньо необхідно зареєструватися. Відзначимо, що мовна версія сайту - англійська. Товари, що сподобалися додайте в корзину і заповніть форму замовлення. Але є складність - американський сайт не доставляє замовлення в Україні безпосередньо. Краще рішення - звернутися за допомогою до форвардера Ukraine Express.

Щоб безперешкодно здійснювати покупки за кордоном, необхідно виконати ряд нескладних дій:

  1. Зареєструватися на офіційному сайті компанії і заповнити анкету. Тепер можна приступати до онлайн-шопінгу!

  2. Оформляючи замовлення на сайті Vitacost, в рядку адреси доставки вписуйте адресу складу компанії в Сполучених Штатах.

  3. Забирайте посилки в рідному місті після того, як співробітники відправлять замовлення.

Відзначимо, що вам не доведеться платити податок з продажів, оскільки головний офіс компанії знаходиться в безподатковому штаті.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Disneystore


Macys


iHerb


Lancome

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в