Вигідно, якісно, ексклюзивно: доставка косметики «Ланком»

Французький косметичний бренд Lancome без перебільшень відомий у всьому світі. Реальність така, що вартість косметики «Ланком» в магазинах України непомірно висока. Відмінний спосіб оновити beauty-арсенал, не витрачаючи при цьому цілий статок, - замовити косметику на американському сайті. Розповідаємо, як придбати якісну продукцію і заощадити.

Офіційний сайт Lancome: нюанси, які важливо знати

Косметичний бренд заснований в 1935 році. Компанія тримає руку на пульсі актуальних трендів, і асортимент - наочне тому підтвердження. Купувати косметику на офіційному сайті Lancome вигідно по ряду причин:

 

  • Вартість продукції нижче, ніж в українських магазинах. Рітейлери включають до первісної вартості витрати на імпорт, офіс та ін.
  • У період розпродажів, які проходять в переддень Різдва, Дня святого Валентина, Пасхи, Дня незалежності та Хеллоуїна, придбати косметику і парфумерію класу «люкс» можна зі знижкою до 50% і вище.
  • Замовляючи продукцію Lancome в офіційному інтернет-магазині, можна бути впевненими в її справжності.

 

Як замовити на офіційному сайті Lancome

Загальний принцип роботи американського інтернет-магазину «Ланком» не відрізняється від інших подібних магазинів. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому проблем з тим, як замовити косметику на офіційному сайті, не виникне навіть у новачків. Мовна версія сайту - англійська. Щоб прискорити пошук, скористайтеся перекладачем. У розділі Special Offers зібрані акційні пропозиції, а в розділі Online Exclusive - ексклюзивні товари, які можна придбати тільки на сайті бренду.

Щоб замовити брендову косметику з Америки, необхідно зареєструватися на сайті. Додайте вподобаний товар в корзину, заповніть білінг (адреса для виставлення рахунку) і шиппінг (адреса доставки вашого замовлення) адреси. Доставка з США в Україну не здійснюється, але це не означає, що українські клієнти не мають змоги порадувати себе якісною косметикою з-за кордону. Форвардингова компанія Ukraine Express легко вирішить цю проблему!

Доставка з Lancome в Україну за допомогою Ukraine Express

Сервіс Ukraine Express робить покупки за кордоном простими і доступними. Щоб почати співпрацю, зареєструйтесь на сайті ukraine-express.com. При оформленні замовлення в поле shipping address вводите адресу складу компанії в США. Посилки з Lancome будуть направлятися туди, а вже потім доставлятися в Україну.

Співпраця обіцяє чимало переваг:

 

  • За консолідацію посилок і зберігання їх на складі менше 30 днів плата не стягується.
  • Платити податок з продажів не доведеться, оскільки головний офіс знаходиться в безподатковому штаті.
  • Передбачена морська і авіадоставка. Терміни доставки - від 3 до 42 днів.
  • Можна стежити за пересиланням в особистому кабінеті на сайті ukraine-express.com.

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Disneystore


Macys


MAC


Aveda

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в