Я купуватиму самМені потрібна допомога в купівлі

Красиво і якісно: покупка товарів в Nordstrom wedding

Кожна наречена мріє про ідеальне весілля. Головне для неї - виглядати бездоганно до кінчиків пальців. Одяг та аксесуари повинні бути вчасно і добре поєднуватися. Підібрати аутфіт і замовити його з Америки онлайн можна на Nordstrom wedding.

Інтернет-магазин «Нордстром»: що важливо знати

Nordstrom - відома мережа магазинів з США. В каталозі - чоловіча, жіночий та дитячий одяг, а також аксесуари, косметика і товари для дому. Увагу заслуговує розділ з весільною одягом. Тут можна знайти і речі маловідомих марок, і продукцію брендів зі світовим ім'ям, наприклад, Diane von Furstenberg, Burberry, Jason Wu. На офіційному сайті Nordstrom цінова політика дуже лояльна - можна купити одяг від десятків до декількох тисяч доларів. Є постійна категорія Clearance, де ціни падають до 90%.

Чому краще купувати на офіційному сайті Nordstrom Rack

  1. Чесність - перш за все. Без підробок і обману - так працюють відомі американські інтернет-магазини. В асортименті - виключно оригінальна продукція. Рекомендуємо орієнтуватися на відгуки покупців, щоб не помилитися у виборі.

  2. Замовляти товари за кордоном - вигідне вкладення грошей. Українські рітейлери звикли до величезних націнок на речі з-за океану. Так що замовляючи через інтернет, ви не переплачуєте.

  3. Одяг для всіх. В інтернет-магазині «Нордстром» можна одягнутися з ніг до голови людям будь-якої комплекції. Є речі від самого маленького розміру до найбільшого.

Як замовити одяг Nordstrom з США

Щоб замовити і весільну сукню, і будь-яку іншу одяг, потрібно зайти на сайт «Нордстром». Цей сервіс не підтримується на території України, тому необхідно підключити послугу VPN. На сайті можна вказувати країну доставки і валюту.

Серед країн, куди відправляються замовлення, України немає також, але турбуватися не варто. Для доставки речей потрібно просто вибрати хорошого форвардера.

Доставка в Україну з «Нордстром»

Ukraine Express - компанія, яка займається міжнародними перевезеннями. Щоб доставити речі з інтернет-магазину «Нордстром», досить:

  1. Зареєструватися на сайті Ukraine Express.

  2. При оформленні на «Нордстром» вказати в рядку «адреса доставки» адреса складу форвардера в безподатковому штаті Делавер (платити податок з продажів не доведеться).

  3. Трохи почекати - терміни доставки в Київ або будь-яке інше місто України коливаються від 3 до 42 днів.

Перейти на сторінку інтернет-магазину
Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Macys


Zulily


Walmart

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в