Я купуватиму самМені потрібна допомога в купівлі

Ваш секрет неперевершеності: як замовити білизна в Intimissimi з США

Один з проявів любові до самої себе - це бажання виглядати красиво, сексуально і спокусливо навіть в ті моменти, коли поруч немає нікого. Носити красиву білизну, спати в стильній піжамі, ходити по квартирі в комфортній домашній одязі.

Зацікавлені? Придивіться до одягу « Інтіміссімі» на американському сайті компанії. Тут представлені всі колекції бренду, що дозволить вибрати кращу модель. При цьому на покупках за кордоном можна чимало заощадити. Читайте, як купити продукцію Intimissimi в США, оформити замовлення і організувати швидку доставку в Україну .

Чим приваблює бренд і що можна вибрати на офіційному сайті Intimissimi

Intimissimi - бренд нижньої білизни, який втілює італійський стиль, культуру і виключно високу якість. Заснований в 1996 році. Спеціалізацією компанії є бра, трусики, нижню білизну, майки, а також піжами для жінок і чоловіків. Весь одяг продумана до найменших деталей, включаючи відтінки і використовувані матеріали (шовк, мереживо, віскоза, мікромодала, мікрофібра, бавовна та інші).

Вишуканий стиль, при цьому без натяку на агресивність - ключова філософія бренду. Співвідношення « ціна - якість» на нижню білизну «Інтіміссімі» цілком себе виправдовує.

Покупка одягу «Інтіміссімі» на американському сайті : короткий опис

Замовити одяг бренду з Америки легко. Інтерфейс сайту простий. Є дві категорії: «Жінки» і «Чоловіки». У каталозі ви знайдете бюстгальтери, труси, одяг для сну, купальники, колготки, трикотаж, носки та ін. Щоб правильно підібрати потрібний розмір, зробіть виміри грудей, талії і стегон. Також виміряйте свій ріст. Виберіть товари, вкажіть їх кількість і переходите в «кошик» - так буде сформований ваше замовлення.

Як працює доставка з «Інтіміссімі» в Україні

Купувати на офіційному сайті Intimissimi з прямою пересиланням в Україні дорого. Дешевше скористатися послугами форвардинговою компанією Ukraine Express.

Ми пропонуємо ряд виняткових переваг:

1.  Доставка без сплати податку з продажів, передбаченого законодавством США. Товар з інтернет-магазину привозять на склад Ukraine Express в безподатковий штат Делавер.

2.  Ведеться  відеоспостереження посилки з моменту прибуття на американський склад компанії до вручення.

3.  Оперативна доставка - 3-42 дня в залежності від обраного варіанту (по морю або авіа).

Звертайтеся!

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Zulily


Zappos

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в