Практично і надійно: як доставити електроніку з Best Buy в Україну

Купівля електроніки - процес відповідальний, адже хочеться, щоб техніка служила довго і без збоїв. Best Buy - американський магазин, де ви знайдете якісну продукцію. Розповідаємо, як купити електроніку за кордоном і оформити доставку в Україну.

Що може запропонувати інтернет-магазин «Бест Бай»

Best Buy - найбільший ритейлер електроніки і побутової техніки. На офіційному сайті Best Buy є такі категорії: «Побутова техніка», «ТВ і домашні кінотеатри», «Комп'ютери та планшети», «Камери», «Мобільні телефони», «Аудіо», «Відеоігри», «Фільми та музика», «Електроніка для машини і GPS», «Девайси», «Здоров'я, фітнес і краса», «будинок, меблі та офіс», «Розумний будинок, охорона і Wi-Fi», «Дронь, іграшки і предмети колекціонування».

Ціни - на будь-який гаманець. Скажімо, за навушники тут можна віддати і 10, і 1000 доларів.

Чому електроніку краще вибирати на офіційному сайті Best Buy

  • Крім електроніки, в каталозі інтернет-магазину «Бест Бай» представлені і вінілові пластинки, і колекційні іграшки, і ліцензовані диски з улюбленими фільмами.

  • В асортименті - продукція відомих брендів: Apple, Samsung, Microsoft, Lenovo, Canon та інших. Якщо ви побоюєтеся наштовхнутися на підробку в Україні, то можете розраховувати на «Бест Бай» - бездоганна якість гарантовано.

  • Є можливість заощадити. У вкладці «Угоди» передбачені спеціальні пропозиції. Можна знайти товари, на які діє знижка протягом 24 годин, або купити продукцію Apple на 200 доларів дешевше.

Як замовити продукцію в Best Buy з США

Щоб замовити техніку з Америки, не обов'язково реєструватися на сайті Best Buy. Три розділи допоможуть швидко вибрати необхідний товар: «Продукція», «Бренди» і «Угоди». Перший пропонує пошук за категоріями, другий - по бренду, а в третьому зібрані всі актуальні знижки. Обрана техніка потрапляє в корзину. Тут ви можете змінити кількість товарів, а також переглянути всі додатки, які йдуть в подарунок.

Як працює доставка з «Бест Бай» в Україні

Інтернет-магазин не пропонує транспортування замовлення безпосередньо в Україні. Краще рішення - звернути увагу на послуги форвардингової компанії Ukraine Express.

  • Є можливість відстежувати переміщення посилки в будь-який час на офіційному сайті.

  • Немає необхідності платити податок з продажів - склад Ukraine Express знаходиться в безподатковому штаті Делавер.

  • Терміни доставки варіюються від 3 до 42 днів.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Newegg


Dell

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в