Точність і практичність: як організувати доставку з Newegg

Технології відіграють важливу роль в повсякденному житті. Перші позиції в списку рітейлерів апаратного забезпечення комп'ютерів, побутової техніки і офісних приладів заслужено займає компанія Newegg.

Що пропонує офіційний сайт Newegg

Інтерфейс сервісу інтуїтивно зрозумілий, що робить процес пошуку речей набагато легше. Каталог доволі різноманітний:

  • «Комп'ютерні системи» - комп'ютери, ноутбуки, монітори, а також клавіатури, мишки та інші аксесуари.

  • «Електроніка» - смартфони, портативні акумулятори, домашні кінотеатри, навушники, кабелі, кухонні прилади.

  • «Нетворкінг» - Wi-Fi-модеми, Bluetooth-адаптери, обладнання для «розумного будинку» (сигналізація, автоматичне закриття дверей).

  • «Товари для офісу» - принтери, проектори, калькулятори, органайзери, а також меблі (столи, стільці та аксесуари до них).

На офіційному сайті Newegg представлені приставки XBox і PlayStation, що оцінять шанувальники комп'ютерних ігор. До того ж тут можна купити спеціальні ноутбуки для ігор і самі ліцензійні гри.

До замовлення онлайн доступний домашній декор, чоловічі та жіночі ювелірні прикраси, взуття та аксесуари, дитячі іграшки.

Відгуки на сайті користувачі залишають у вигляді рейтингових яєць (5 яєць замість 5 зірок).

Як замовити електроніку на сайті Newegg

Щоб замовити продукцію «Ньюегг» з Америки, не обов'язково реєструватися на сайті. Виберіть товари, вкажіть кількість і переходите в «кошик» - так буде сформований ваше замовлення. Можна ввести промокод, щоб отримати знижку.

Доставка в Україну з Newegg

Для транспортування в Україну продукції, замовленої за кордоном, краще скористатися послугами форвардингової компанії Ukraine Express. Ви будете впевнені в тому, що посилка не загубиться в дорозі, а ціна доставки НЕ буде захмарною.

Ukraine Express предоставляет лучшие условия сотрудничества:

 

  1. Sales tax ви не платите. Посилка з Newegg відправиться на склад Ukraine Express, який знаходиться в безподатковому штаті Делавер.

  2. Фахівці Ukraine Express стежать за збереженням вашого замовлення на всіх етапах транспортування. Ви теж можете контролювати пересування посилки на сторінці форвардера до тих пір, поки вона не прийде до вас.

  3. Терміни доставки в Київ або будь-яке інше місто України - 3-42 дня в залежності від способу транспортування (повітряним або морським шляхом).

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Dell


Samsung

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в