Досконалість в деталях: доставка косметики з офіційного сайту Anastasia Beverly Hills

Anastasia Beverly Hills - популярний американський бренд декоративної косметики. Компанія здійснила справжній прорив в розробці косметичних засобів для створення ідеальних брів. Перша колекція була представлена світу в 2000 році.

Чому косметика «Анастасія Беверлі Хіллз» користується попитом?

Ідейна натхненниця бренду дотримується особливої філософії: її головна мета - дати можливість кожній жінці робити професійний макіяж в домашніх умовах, а також створювати косметику, що підкреслює природну красу. Продукція бренду високоякісна і проста у використанні, при цьому дуже ефективна. Її вибирають Опра Уїнфрі, Мадонна, Пенелопа Крус, Дженніфер Лопес та інші представниці «зоряної» тусовки.

Косметика бренду вважається елітною, що позначається на цінах .

Асортимент американського сайту «Анастасія Беверлі Хіллз»

На офіційному сайті Anastasia Beverly Hills представлені тільки оригінальні товари з сертифікатами якості. У каталозі можна знайти повний арсенал косметичних засобів і інструментів для моделювання та фарбування брів, туші, тіні, праймери і хайлайтери, декоративну косметику для макіяжу губ та інше. Є можливість замовити з Америки новинки, які поки не надходили в роздрібні магазини косметики та парфумерії в Україні.

Як замовити косметику в Anastasia Beverly Hills з США з доставкою в Україну

Питання « як купити косметику за кордоном » цікавить всіх, хто вперше оформляє покупку в американському інтернет-магазині. Процес абсолютно не відрізняється від звичного, якщо ви онлайн-шопер в Україні - вибираєте товар, оплачуєте, заповнюєте форму доставки. Щоб заощадити на пересиланні, скористайтеся послугами форвардингової компанії Ukraine Express. Це обіцяє чимало переваг:

● Економія. Склад компанії, куди доставлять замовлення, розташований в безподатковому штаті Делавер, тому можна заощадити на сплаті податку, передбаченого законодавством США.      

● Трекінг. Відстежувати посилку з моменту надходження на американський склад до прибуття в Україну можна в особистому кабінеті на нашому сайті.      

● Швидкість. Можна вибрати доставку авіатранспортом (3-14 днів) або морським транспортом - і отримати замовлення через 21-42 дня.      

● Простота. Всю митну і супутню документацію на товари «Анастасія Беверлі Хіллз» з американського сайту заповнюють менеджери Ukraine Express.      

Звертайтеся!

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Disneystore


Macys


Estee Lauder


Walmart

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в