Модні інвестиції: як замовити речі на офіційному сайті Macy's Щоб стати іконою стилю, не обов'язково з сезону в сезон скуповувати головні модні хіти, доводячи до виснаження кредитну карту. Онлайн-шопінг за кордоном - можливість оновити гардероб, не витративши при цьому цілий статок. На офіційному...
  Найпопулярніший магазин серед користувачів Ukraine Express. Величезний асортимент, прийнятні ціни з різноманітними знижками, безліч продавців і при цьому ж швидка доставка та простий алгоритм оформлення самостійного замовлення  
Як купувати на офіційному сайті eBay: поради новачкам eBay.com - найбільший американський інтернет-аукціон з величезним асортиментом: від продуктів харчування і одягу до антикваріату і автомобільних запчастин. Розповідаємо про тонкощі шопінгу на офіційному сайті eBay і про те, як організувати...
Все необхідне в одному місці: покупки на офіційному сайті Target   Target - один з найбільших американських рітейлерів. Компанія заснована в 1902 році, має точки продажів у всіх штатах США , Канаді та Австралії. Відомі на ринку як торговельна мережа, яка пропонує...
Якісно і недорого: як купувати на офіційному сайті Walmart Walmart - найбільший американський інтернет-магазин, де можна купити все (без перебільшення): від побутової хімії і косметики до фототехніки і автозапчастин. За оцінками сайту, кожну годину споживачі витрачають $ 36,7 млн в магазинах мережі...
Швидко і вигідно: доставка з офіційного сайту Caterpillar Caterpillar - одна з провідних в світі корпорацій з виробництва спецтехніки. Компанія випускає транспортну техніку, будівельне обладнання, стільникові телефони, аксесуари, фірмовий одяг та взуття. Продукція славиться надійністю, практичністю...

Для будівництва і ремонту: якісний інструмент з Америки

Виконання невеликого косметичного ремонту або масштабних будівельних робіт неможливо без використання спеціальних інструментів і обладнання. Від якості обраних пристроїв залежить зручність користування і термін їх служби. На ринку ремонтно-будівельних робіт користуються попитом інструменти та обладнання американських брендів: MILWAUKEE, Black & Decker, TorcUp, Snap-on, Stanley, Makita, DeWalt, Husqvarna, Bosch, Protool, Oemme, Festool, DreBo, WIHA, HitacHi і багатьох інших .

Устаткування і будівельні інструменти в США проводяться відповідно до останніх трендів в галузі (наприклад, технологія безщіткових двигунів, гіроскопічна технологія, технологія захисту від абразивного пилу, зниження вібрації та ін.). Це забезпечує довгий термін експлуатації і зручність користування пристосуваннями. На офіційних сайтах вищевказаних брендів можна вибрати необхідну техніку відповідно до Ваших потреб: інструмент для любителя або професіонала.

Як замовити потрібний товар в американських інтернет-магазинах інструментів?

Придбати оригінальну продукцію американських брендів в магазинах України непросто. Краще замовляти доставку інструменту з США. Складність полягає в тому, що безпосередня доставка в Україну коштує дорого, та й не завжди можлива. Отримати замовлення з США максимально швидко і економно можна за допомогою поштового форвардера Ukraine Express.

Для цього необхідно оформити замовлення з інтернет-магазину на американську адресу Ukraine Express. Посилку під виглядом «покупця» отримує представник компанії в США і пересилає її Вам. Процес фіксується на відеокамеру. При такому розкладі Ви економите гроші і отримуєте замовлення цілим і не ушкодженим за місцем проживання (перевізник контролює процес доставки на кожному етапі).

Чому вигідно купувати інструмент з США?

  • Економія. В американському ритейлі акції і знижки - невід'ємна частина бізнесу. Знижки в Чорну п'ятницю або кіберпонеділок, міжсезоння розпродажі, передсвяткові акції. Реальний розмір знижки може досягати 90%, що дозволяє істотно економити.
  • Гарантійна якість. Купуючи на офіційних сайтах виробників, Ви можете бути впевнені в якості збірки інструментів. Товари супроводжуються сертифікатами якості та гарантійними талонами. Офіційна якісна продукція в Україні продається за завищеною вартістю. Порівнявши вартість аналогічних товарів на сайтах магазинів в Україні і США, ви можете побачити істотну різницю.
  • Доступність. Замовити інструмент з Америки може будь-який житель України. Для найбільшої вигоди можна проводити попередній моніторинг знижок і акцій в онлайн-магазинах. Це дозволяє економити від декількох десятків до сотень доларів на покупку дорогого будівельного обладнання та аксесуарів для ремонту.

Переваги доставки за допомогою Ukraine Express

Купувати електроінструмент з США з Ukraine Express - нескладне завдання. Ми забезпечуємо контроль процесу на всіх етапах. Крім цього, клієнти компанії отримують ряд незаперечних переваг:

  • Приваблива вартість. Ukraine Express - компанія-перевізник. Представники компанії особисто обумовлюють вартість послуг пересилання відправлення з США.
  • Контроль доставки. Компанія несе відповідальність за кожну посилку. Ви можете самостійно стежити за пересиланням в особистому кабінеті на сайті Ukraine Express.
  • Вигідні умови для співпраці. Для оптових покупців діють спеціальні пропозиції з пересилання товарів з Америки в Україну.
  • Додаткова економія. Посилки, доставлені з американських інтернет-магазинів інструментів в американський офіс Ukraine Express, можуть консолідуватися або розділятися. Це дозволяє регулювати вартість доставки.
Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в