Чому вигідно замовляти дитячі речі наофіційний сайт Coccodrillo (Italy)

 

Не обов'язково витрачати багато, щоб дитина виглядала модно. Оновлюйте дитячий гардероб, замовляючи одяг та взуття інтернет-магазині «Кокодрило» у Італії. Ціни на європейських сайтах нижчі, ніж в українських бутіках, навіть якщо взяти до уваги міжнародну доставку. До того ж, не доведеться сумніватися якості речей. Шопінг в офіційних інтернет-магазинах зводить до нуля можливість придбати підробку, яка зіпсується після першого ж прання.

 

Ключові переваги шопінгу в інтернет-магазині Coccodrillo (Italy)

Вартість одягу для дітей та підлітків, на жаль, часто викликає запаморочення. Але заощадити можна, якщо шопитися на сайті «Кокодрілло» (Italy). Наступні причини переконають вас у цьому:

  • Ціни в італійському інтернет-магазині на 20–30% нижчі, ніж в Україні. Рітейлери ж включають у стартову вартість імпортних товарів логістичні та маркетингові витрати. Отже, покупці переплачують.

  • В розділі «Знижки» на сайті Coccodrillo у Італії клієнтів цілий рік чекають найкращі пропозиції. Але варто визначатися максимально швидко, оскільки трендові позиції швидко розлітаються.

  • У каталозі Coccodrillo (Італія) представлені якісні товари для хлопчиків та дівчаток у всіх розмірах: куртки, гольфи, сорочки, сукні, джинси та ін.

  • Доставка з Італії швидка. Максимальний термін очікування — кілька тижнів.

Єдиний нюанс — продавець не доставляє замовлення на українські адреси. Щоб без перешкод отримати посилку, раціонально скористатися послугами форвардингової компанії Ukraine Express.

 

Особливості доставки з сайту Coccodrillo в Україну

Скористатися нашими послугами просто. Для цього необхідно:

  • Зареєструватися на офіційному сайті та отримати адресу європейського складу для онлайн-шопінгу.

  • При оформленні замовлення на сайті Coccodrillo вказати отриману адресу. Вашу посилку заберуть наші співробітники та відправлять її до України.

  • Забрати посилку в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому місті країни, вказаному в особистому кабінеті клієнта. Передбачено SMS-повідомлення про відправлення. Є можливість відстежувати весь шлях онлайн по трек-номеру.

Рекомендує вирушати на онлайн-шопінг, коли починаються літні і зимові розпродажі у Coccodrillo (IT). У червні та грудні ціни на торішні та нові колекції знижуються до 50–70%!

 

 


Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Pepe Jeans


Wojas

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в