Доставка товарів з офіційного сайту River Island (Great Britain) через Ukraine Express

River Island – популярний бренд із Великобританії. На сайті є можливість замовити одяг, взуття та стильні аксесуари. Бутики «Рівер Айленд» (Great Britain) представлені в українських ТРЦ, але найвигідніше купувати модні речі в офіційному інтернет-магазині. На віртуальних вітринах є повний асортимент бренду за привабливими цінами. До всього можна купувати речі з нових колекцій ще до того, як вони з'являться в Україні.

 

Що важливо знати про офіційний сайт River Island (Great Britain)

Оформити замовлення в інтернет-магазині «Рівер Айленд» у Великій Британії простіше простого. Сайт ідентичний з українським. Якщо це необхідно, Google-перекладач дозволить легко пройти мовний бар'єр.

На головній сторінці знаходиться промо-блок з інформацією про актуальні знижки та акції. Зазначимо, що найкращі пропозиції в інтернет-магазині діють у грудні та червні, коли розпочинаються сезонні розпродажі в River Island. Найнижчі ціни на актуальні моделі пропонуються також напередодні свят.

Усі товари на сайті розбиті за категоріями. Передбачено рядок пошуку. Вибирайте необхідну категорію та приступайте до знайомства з асортиментом. Що можна купити в River Island? Одяг для всієї родини. Є можливість замовити і вечірню сукню, костюм для бізнес-зустріч, і повсякденний одяг для дітей.

Порада: не зайвим буде зареєструватися на сайті та підписатися на розсилку. Компанія інформує клієнтів про новинки та знижки.

 

Як зробити замовлення на сайті «Рівер Айленд» з Великобританії з доставкою в Україну

Замовляючи товари з каталогу River Island (Великобританія), обов'язково потрібно вказувати європейську адресу доставки. Тому раціонально користуватися послугами компанії Ukraine Express. Процес наступний:

  • Ви реєструйтесь на нашому сайті та отримуєте адреси складів для онлайн-шопінгу.

  • Після оформлення замовлення інтернет-магазин River Island відправляє посилку на наш склад, де його приймають та організовують доставку в Україну.

  • Ви забираєте відправлення в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі,  Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або якому іншому місті, уникнувши будь-яких труднощів, пов'язаних з міжнародною доставкою.

Замовлення River Island (Great Britain) ви отримаєте своєчасно. Насолоджуйтесь онлайн-шопінгом! 

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Ebay


Zara


New Look


Pretty Little Thing

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в