3 причини оформити замовлення на офіційному сайті Peacocks (England)

Peacocks — британський бренд із багаторічною історією. Його вибирають ті, хто шукає стильних новинок, які б легко комбінувалися з базовими елементами гардеробу. У каталозі Peacocks (Англія) представлені товари для жінок, чоловіків та дітей. Трендовий дизайн, якісні матеріали, доступні ціни є основними причинами, завдяки яким бренд завоював світове визнання.

 

Чому обирають Peacocks (England)

Онлайн-шопінг за кордоном обіцяє чимало переваг. Нижче основні причини оформити замовлення в інтернет-магазині Peacocks в Англії:

  • Асортимент, який вражає. Асортимент в українських офлайн-бутіках поступається закордонному онлайну. В офіційному інтернет-магазині представлені всі моделі та розміри нових колекцій, а також є безліч минулорічних за доступною ціною.

  • Приваблива ціна. В Україні речі на 20–30% дорожчі, ніж в Англії. Достатньо порівняти ціни на аналогічні моделі, щоби переконатися в цьому.

  • Вигідні пропозиції. Взимку та влітку, коли починаються сезонні розпродажі в інтернет-магазині Peacocks, ціни знижуються до 70-80%. Окрім того, на сайті регулярно анонсуються акції. Якщо хочете відразу дізнаватись про знижки, підпишіться на email-розсилку.

 

Як зробити замовлення на сайті Peacocks та отримати посилку з Англії в Україну без зволікань: короткий лікнеп

Великі знижки в інтернет-магазині Peacocks в Англії мотивували вас оформити замовлення? На жаль, продавець не передбачає безпосередньої доставки посилок в Україну. Рішення — звернутися до Ukraine Express. Що ми пропонуємо:

  • Вигідні тарифи на міжнародну доставку

  • Безкоштовне зберігання посилок складі протягом 30 днів.

  • Можливість консолідації кількох посилок для здешевлення вартості доставки.

  • Зручне відстеження відправлень у персональному кабінеті.

Щоб скористатися послугами Ukraine Express, достатньо зареєструватись на офіційному сайті. Авторизовані користувачі отримують доступ до адрес складів за кордоном. Продавець може безперешкодно доставити замовлення на один з них, а потім ми відправимо його до Києва, Харкова, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Черкас, Дніпра, Одеси, Ужгорода або будь-якого іншого міста України, вказаного в персональному кабінеті. Доставка з сайту Peacocks в Україну — своєчасна.

Не обмежуйтесь шопінгом на українських сайтах — замовляйте одяг за кордоном та отримуйте його без затримок у найближчому поштовому відділенні.


Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Ebay


Zara


Pedro Del Hierro


Rare Beauty

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в