Як шопитися на офіційному сайті Matalan (England) максимально вигідно

Якісні та стильні речі в українських бутіках коштують дорого. Але це не привід відмовлятися від новинок у гардеробі. Раціональне рішення - організувати шопінг в інтернет-магазині «Маталан» в Англії. Це чудова можливість придбати брендові товари за доступними цінами. На сайті представлений вражаючий асортимент одягу для сім'ї.

 

Чому одяг краще купувати на сайті Matalan (England), а не в Україні

Оформляючи замовлення на сайті «Matalan» (England), ви отримуєте чимало переваг:

  • Істотна економія. Купувати товари на офіційному сайті вигідно, адже немає націнок. Рітейлери підвищують стартову вартість імпортної продукції, щоб покрити витрати на транспортування та маркетингові активності.

  • Чесні акції. Товари за зниженими цінами продаються цілий рік. Але найкращими місяцями для онлайн-шопінгу традиційно вважаються січень та лютий, липень та серпень, коли починаються розпродажі в інтернет-магазині Matalan (UK).

  • Великий асортимент. Є можливість замовити одяг для чоловіків, жінок та дітей, а також косметику та товари для дому.

Зазначимо, що завдяки добре налагодженій логістиці доставка з сайту Matalan в Україну займає лише кілька тижнів. Клієнти отримують замовлення своєчасно, тому не доводиться турбуватися в очікуваннях.

 

Як зробити замовлення на сайті Matalan і бути впевненими, що посилку з Англії в Україну доставлять швидко

Знижки на сайті Matalan в Англії переконали вас оформити замовлення, але ви не впевнені, що посилка з-за кордону буде доставлена швидко? Скористайтеся послугами Ukraine Express.

Нашим клієнтам достатньо виконати кілька простих кроків:

  1. Зареєструватися на сайті Ukraine Express та дізнатися адресу складу в ЄС, куди можна оформлювати доставку замовлень.

  2. Копіювати цю адресу в особистому кабінеті та вказати як пункт доставки при оформленні замовлення, коли всі бажані товари з каталогу Matalan (Англія) будуть у кошику. Продавець доставить посилку на склад, а потім наші співробітники відправлять її до Києва, Харкова, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Черкас, Дніпра, Одеси, Ужгорода або будь-якого іншого міста України.

  3. Чекати на повідомлення про прибуття відправлення. Кожній посилці надається трек-номер, що дозволяє відстежувати її маршрут онлайн.

Якщо вам потрібно розрахувати орієнтовну вартість доставки, скористайтесь калькулятором на нашому сайті.

 

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Ebay


Zara


Fat Face


Gerard Darel

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в