Французький шарм: як оформляти замовлення на офіційному сайті La Redoute (France)

 

Прагнете наголосити на індивідуальному стилі? Зверніть увагу на одяг бренду La Redoute (Франція). Кожна колекція — це історія про справжній французький шарм. У каталозі La Redoute можна також знайти косметику, предмети інтер'єру, домашній текстиль та товари для дітей. Купуючи продукцію на офіційному сайті, можна бути впевненими у її якості та справжності.

 

Що важливо знати покупцям про La Redoute (France)

Компанія Ла Редут (Франція) заснована у 1837 році. У 1969 році було презентовано першу в історії моди капсульну колекцію, дизайнером якої став Еммануель Канн. Сьогодні компанія представлена у понад 20 країнах і має мільйони клієнтів по всьому світу.

Що купити в La Redoute? На сторінках інтернет-магазину можна придбати:

 • одяг для чоловіків, жінок та дітей;

 • меблі, декор та домашній текстиль;

 • косметику для догляду за тілом та волоссям;

 • засоби для макіяжу та парфумерію;

 • товари для дітей та творчості.

Крім того, на сайті є розділ з вживаними речами, які заслуговують на друге життя.

 

Переваги шопінгу в інтернет-магазині Ла Редут у Франції

Серед ключових переваг шопінгу на європейському сайті:

 • Можливість придбати якісні брендові товари за приємною ціною. Купуючи речі за кордоном, українські покупці обходять націнки рітейлерів і, отже, не переплачують.

 • Чесні розпродажі. На сайті часто анонсують акції. У період, коли починаються грандіозні розпродажі в La Redoute, а це кінець грудня та кінець червня, ціни знижуються до 50–70%. Щоб не пропустити знижки, раціонально підписатися на email-розсилку та відстежувати новини компанії в соціальних мережах.

 • Можливість серед перших купувати товари з нових колекцій. Новинки на офіційному сайті Ла Редут з'являються раніше, ніж в Україні.

 

Інструкція, як зробити замовлення на Ла Редут із Франції в Україну

Оскільки з міжнародною доставкою можуть виникнути труднощі, варто звернутися до форвардингової компанії Ukraine Express. Ми організуємо доставку посилок з Європи.

 • Зареєструйтесь на офіційному сайті Ukraine Express, після чого ви дізнаєтесь адресу складу, на яку можна оформлювати замовлення.

 • Завітайте на сайт La Redoute і виберіть необхідні товари. Додайте позиції у віртуальний кошик, а потім заповніть форму замовлення. Важливий момент — як адресу доставки необхідно вказувати адресу складу Ukraine Express, яку ви дізналися раніше.

 • Посилки після надходження на склад буде відправлено до України. Є можливість організувати доставку до Києва, Харкова, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Черкас, Дніпра, Одеси, Ужгорода або будь-якого іншого населеного пункту країни.

 Зазначимо, що на офіційному сайті є можливість відстеження посилок у будь-який час.


 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Etam


Urban Outfitters

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в