Як шопитися на офіційному сайті Gerard Darel (France) та забирати посилки в Україні своєчасно

 

Бажаєте придбати стильні новинки в інтернет-магазині «Жерард Дарел» у Франції але не знаєте, як організувати доставку? Звертайтесь до компанії Ukraine Express та забирайте замовлення в Україні, не чекаючи довго.

 

Як зробити замовлення на сайті Gerard Darel з доставкою з Франції в Україну

Шопитися у європейських інтернет-магазинах легко. От тільки не всі продавці готові відправляти замовлення в іншу країну. Міжнародну доставку візьме на себе Ukraine Express.

Щоб безперешкодно отримати посилку із сайту «Жерард Дарел» (France), достатньо кількох простих кроків:

  • Зареєструватись на сайті Ukraine Express. Ви дізнаєтесь адресу складу, куди європейські продавці можуть швидко доставляти посилки за стандартними тарифами, що важливо.

  • Ознайомитись з каталогом товарів Gerard Darel (Франція) та оформити замовлення. При заповненні даних як пункт доставки вкажіть адресу складу Ukraine Express. Наші співробітники отримають посилку та відправлять її до Києва, Харкова, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Черкас, Дніпра, Одеси, Ужгорода або будь-якого іншого міста України.

  • Забрати посилку поштою. Передбачено SMS-повідомлення про відправлення. Наші клієнти мають можливість відстежувати посилки онлайн за трек-номером.

Довго чекати не доведеться. Максимальний термін доставки з сайту Gerard Darel з Франції в Україну — кілька тижнів.

 

Переваги шопінгу в інтернет-магазині Gerard Darel

В інтернет-магазині представлений якісний одяг, що відповідає модним тенденціям. Є кілька причин, які переконують організувати онлайн-шопінг за кордоном:

  • Ціни на офіційному сайті бренду та в українських бутиках суттєво відрізняються. За кордоном — на 20–40% дешевше.

  • На офіційному сайті — ширший асортимент. Представлені всі розміри та моделі, які анонсуються брендом. Замовляти речі з лімітованих колекцій не важко.

  • Завдяки регулярним акціям можна економити. Щоб не пропустити знижки на сайті Gerard Darel у Франції, найкраще підписатися на email-розсилку. Оповіщення надходитимуть на вказану електронну пошту.

«Полювати» за найвигіднішими пропозиціями варто в липні та січні, коли починаються розпродажі в інтернет-магазині Gerard Darel (Fr).

Зазначимо, що орієнтовну вартість доставки з-за кордону можна розрахувати на онлайн-калькуляторі. Приємного шопінгу!

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Pepe Jeans


Wojas

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в