Як організувати шопінг на офіційному сайті Zalando Lounge (Germany) з доставкою в Україну

Якщо ви любите модні речі та розпродажі, обов'язково відвідайте інтернет-магазин «Заландо Лаунж» у Німеччині. Це закритий онлайн-майданчик, де можна знайти стильні скарби для всієї родини за найвигіднішими цінами. Знижки на офіційному сайті Zalando Lounge у Німеччині сягають 75%.

 

Що важливо знати про Zalando Lounge (Germany)

Щоб шопитися в інтернет-магазині «Заландо Лаунж» (Germany), насамперед необхідно зареєструватися. Після цього вам відкриється доступ до ексклюзивних акцій. У закритих розпродажах беруть участь всесвітньо відомі бренди, наприклад, Michael Kors, Lacoste, Marc Jacobs, Tommy Hilfiger, Adidas та ін.

Орієнтуватися у каталозі товарів Zalando Lounge (Німеччина) простіше простого. Сайт ідентичний українським та інтуїтивно зрозумілий. При необхідності пройти мовний бар'єр дозволить Google-перекладач.

Що можна купити в Zalando Lounge? Без перебільшення є можливість оновити гардероб всій родині, а також придбати товари для дому. Вибирайте потрібну акцію - і розпочинайте знайомство з асортиментом.

 

Як зробити замовлення на Zalando Lounge, якщо доставка з Німеччини до України не передбачена

Організовувати онлайн-шопінг в Європі легко, якщо ви клієнт Ukraine Express. Процес наступний:

  • Реєстрація на нашому сайті. Ви отримуєте адреси наших складів у ЄС.

  • Заповнення форми замовлення. Адреса складу Ukraine Express ви вказуєте як адресу доставки.

  • Отримання посилки. Наші співробітники забирають замовлення та відправляють його в Україну. Ви вчасно отримуєте посилку в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому місті, вказаному в персональному кабінеті клієнта.

Зазначимо, що на нашому сайті є онлайн-калькулятор, що дозволить розрахувати орієнтовну вартість доставки. Для цього необхідно вибрати спосіб доставки та область, куди замовлення відправиться, а також вказати вагу посилки.
Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


INGLOT


Motivi

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в