Короткий лікнеп: як замовляти товари на офіційному сайті Гілт (Німеччина)

 

Gilt (Німеччина) - онлайн-майданчик закритих розпродажів, де можна купити одяг, взуття та аксесуари за дуже вигідною ціною. Усі товари в каталозі Gilt (Germany) продаються зі знижками до 80%.


Gilt (ВУ): особливості інтернет-магазину

На онлайн-майданчику Гілт (Німеччина) можна придбати товари преміальних брендів: Armani, Burberry, Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Marc Jacobs, Moschino, Prada та ін. Купуючи продукцію на офіційному сайті, можна бути впевненими у її високій якості - куплені товари служать власникам довгі роки.

Акції в інтернет-магазині Гілт проводяться щодня: зазвичай починаються опівдні та тривають добу. Інформація про акції із зазначенням старту представлена на головній сторінці сайту. Щоб отримати доступ до перегляду контенту, користувачам потрібно зареєструватися.

 

Як зробити замовлення на Gilt та організувати доставку із Німеччини до України

В українських покупців можуть виникнути труднощі з доставкою до України. Щоб захистити себе від будь-яких складнощів, зверніться до форвардингової компанії Ukraine Express. Ми надамо адресу проміжного складу за кордоном, куди можна оформляти замовлення з інтернет-магазину. Потім посилки будуть надсилатися до Києва, Харкова, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Черкас, Дніпра, Одеси, Ужгорода або будь-якого іншого міста України, вказаного при реєстрації на офіційному сайті Ukraine Express.

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Media Markt


Otto

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в