Як замовити товари на офіційному сайті Media Markt (Germany) та організувати доставку в Україну

 

Інтернет-магазин електроніки та побутової техніки Media Markt (Німеччина) приваблює покупців приємними цінами та широким асортиментом. В онлайн-каталозі представлено різноманітність товарів на будь-який бюджет. Справа за малим – дістати кредитну картку та вибрати товари, що відповідають вашим запитам. Завдяки форвардеру Ukraine Express посилки не доведеться довго чекати. Доставка замовлень з-за кордону займає від кількох днів.

 

Що важливо знати про інтернет-магазин Медіа Маркт (Germany)

Компанія Media Markt заснована в 1979 році. Сьогодні мережа представлена у більш ніж 10 країнах світу та включає 700+ магазинів.

Що можна купити в Media Markt?

  • смартфони та планшети;

  • комп'ютери та ноутбуки;

  • телевізори та ігрові консолі;

  • фотоапарати та відеокамери;

  • техніку для кухні;

  • пральні машини та холодильники;

  • офісне обладнання.

 

Чому шопінг на сайті Media Markt (Germany) вигідний

Навіщо замовляти побутову техніку та електроніку в інтернет-магазині Медіа Маркт (Німеччина), коли якісні товари є і на українських онлайн-майданчиках? Насамперед йдеться про можливість заощадити. Рітейлери закладають у ціну імпортних товарів вартість транспортування та інші витрати. В результаті покупці суттєво переплачують. Замовлення ноутбука, мультиварки чи фена з Європи навіть з урахуванням міжнародної доставки коштуватиме дешевше, ніж в Україні.

На сайті нерідко анонсуються акції. А якщо купувати товари в момент, коли починаються розпродажі в Media Markt (кінець грудня та кінець червня), можна непогано заощадити. Щоб не пропустити знижки, раціонально підписатися на email-розсилку.  

В інтернет-магазині Медіа Маркт у Німеччині можна придбати техніку практично всіх великих світових брендів та локальних виробників, які не представлені в Україні.

 

Як зробити замовлення на Медіа Маркт з Німеччини в Україну

Принцип оформлення замовлення на європейському сайті простий та інтуїтивно зрозумілий. На жаль, можуть виникнути проблеми з доставкою на українські адреси. Тому варто звернутись до форвардингової компанії Ukraine Express. Ми візьмемо на себе міжнародну доставку.

Після реєстрації на офіційному сайті вам буде надано адресу проміжного складу за кордоном, куди можна оформляти замовлення. Коли посилки надійдуть на склад, їх буде відправлено до Києва, Харкова, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Черкас, Дніпра, Одеси, Ужгорода або будь-якого іншого вказаного вами населеного пункту України. Завдяки системі відстеження ви у будь-який момент можете дізнатися, де знаходиться відправлення.

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Otto


Urban Outfitters

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в