Сучасна класика: чому варто замовити одяг Wrangler

Мода постійно змінюється, і здається, що наздогнати за нею практично неможливо. Але вихід є - віддавати перевагу класиці, перевіреної часом. Розповідаємо, як купити чоловічі та жіночі джинси Wrangler і оформити доставку в Україну.

Знайомство з офіційним сайтом Wrangler

Візитна картка інтернет-магазину «Вранглер» - одяг з деніму. На сайті речі розподілені на категорії: «Для чоловіків», «Для жінок», «Для дітей», «Новинки», «Акції». Родзинка - «Вестерн», тут представлений одяг, стилізована під ковбойський. В каталозі є аксесуари: ремені, бандани, шкарпетки (до слова, як повсякденні, так і новорічні джинсові).

На офіційному сайті Wrangler представлено кілька спеціальних колекцій. Наприклад, одна з них, ICONS, повертає оновлені версії того одягу, яка колись встигла стати класичною.

Чому інтернет-магазин «Вранглер» користується популярністю

  • 70-річна історія бренду говорить сама за себе. Зв'язок, який виник у Wrangler і його клієнтів, тримається не одне десятиліття. Відгуки постійних покупців завжди можна знайти на офіційному сайті.

  • Вас чекає достаток пропозицій. Одяг з деніму, затишні светри та кардигани, сорочки поло, легкі сукні - ви не обмежені у виборі. За кордоном можна купити стильну продукцію, якість якої сумнівів не викликає.

  • Ні в Києві, ні в будь-якому іншому місті України магазина Wrangler немає. Можна купити одяг у перекупників, але є ризик, що ви натрапите на підробку і заплатите більшу ціну. Продукцію краще замовити онлайн з Америки.

Як замовити джинси Wrangler з США

Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий, тому вам буде легко знайти відповідний одяг. Обрана продукція відправляється в «кошик», після чого можна оформляти доставку. Одяг можна додати в список бажань, але ця функція доступна тільки зареєстрованим користувачам.

Доставка в Україну з магазину «Вранглер»

Магазин здійснює доставку тільки в межах США. Щоб доставити одяг в Україні, скористайтеся послугами Ukraine Express.

 

  1. Зареєструйтеся на сайті форвардера, вкажіть дані про себе і адреса доставки в Україну.

  2. Магазин відправить посилку на склад Ukraine Express, що знаходиться в безподатковому штаті Делавер.

  3. З Делавера одяг пересилається в Україну. Терміни доставки залежать від способу - по морю або по повітрю - і складають від 3 до 42 днів.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Disneystore


Gap


Gilt


Shoes.com

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в