Легко, вигідно і надійно: як оформити замовлення на офіційному сайті Auto Parts Warehouse

Auto Parts Warehouse - гіпермаркет автозапчастин та аксесуарів, відомий у всьому світі. Тут можна вигідно придбати якісні деталі для легкових і вантажних автомобілів, фургонів і спортивних транспортних засобів. Широкий асортимент, низькі ціни, захист прав споживача - лише мала частина переваг, які мотивують купувати запчастини на офіційному сайті Auto Parts Warehouse. Розповідаємо, як замовити автотовари з Америки і організувати їх доставку в Україну.

Auto Parts Warehouse: що важливо знати про американський інтернет-магазині

Купувати автозапчастини на сайті autopartswarehouse.com вигідно по ряду причин:

  • Різноманітність вибору. На авторинку в Америці представлений великий асортимент деталей, що дає можливість клієнту підібрати оптимальний варіант.

  • Гарний технічний стан б / у деталей. В середньому американці їздять на машині не більше 4 років. До того ж, транспорт знаходиться в хорошому стані завдяки розвиненій системі доріг.

  • 100% гарантія якості. Магазин виступає гарантом між продавцем і покупцем. На майданчику добре налагоджена система повернення товарів.

  • Приваблива вартість. Вартість деталей в середньому на 20-50% нижче, ніж в українських магазинах.

Як замовити автозапчастини в Auto Parts Warehouse з США: інструкція

Завдяки зрозумілому інтерфейсу і зручною системою фільтрів знайти потрібну продукцію не складе труднощів. Мовна версія сайту - англійська. Перш ніж приступити до онлайн-шопінгу, необхідно створити обліковий запис. На головній сторінці в правому верхньому куті наведіть курсор миші на пункт «My Account» і заповніть форму «Create an Account». В особистому кабінеті вкажіть свої персональні дані, контакти та адресу доставки.

 

Щоб оформити доставку в Україну, варто скористатися допомогою форвардингової компанії. Вам потрібно всього лише зареєструватися на сайті Ukraine Express і при заповненні форми замовлення в рядку shipping address вказати адресу складу компанії в США. Замовлення будуть надходити туди, а вже після переправлятися до Києва або будь-яке інше місто України. Забрати замовлення в найближчому поштовому відділенні ви зможете вже через 3-42 дня.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в