Вигідний онлайн-шопінг: як замовити продукцію в Overstock з США

Overstock.com - американський стоковий інтернет-магазин з вражаючим асортиментом. На сторінках онлайн-каталогу представлений одяг, взуття, аксесуари, косметика, товари для будинку. Тут можна знайти як продукцію відомих брендів, так і ексклюзивні вироби, створені вручну майстрами з усього світу. Розповідаємо, як оформити замовлення на офіційному сайті Overstock і організувати швидку доставку в Україну.

«Оверсток»: особливості інтернет-магазину

Стоковий магазин Overstock пропонує клієнтам товари, які залишаються на складах виробників після закінчення основних продажів. В асортименті також представлена продукція з нових колекцій. Велика частина товарів на майданчику продається зі значною знижкою.

«Родзинка» інтернет-магазину - величезний асортимент. Тут можна знайти все, починаючи від одягу для чоловіків і жінок, закінчуючи меблями та товарами для саду та городу. Основні категорії на сайті:

  • «Furniture»;

  • «Rugs»;

  • «Decor»;

  • «Bed & Bath»;

  • «Home Improvement»;

  • «Kitchen»;

  • «Outdoor»;

  • «Jewelry»;

  • «Apparel»;

  • «Kids & Baby».

Інформація про актуальні акції публікується на головній сторінці веб-ресурсу. У розділі «Gift» зібрані оригінальні ідеї подарунків, а в рубриці «Sales & Deals» представлені позиції зі знижкою. 

Як оформити замовлення на офіційному сайті Overstock: короткий огляд

Інтерфейс сайту простий і інтуїтивно зрозумілий. Товари певної категорії шукайте у відповідному розділі. Наприклад, ліжка зібрані в рубриці «Beds», а кільця - «Rings». Для швидкого пошуку скористайтеся рядком пошуку. Сподобалися позиції додайте в корзину і переходите до оформлення замовлення.

Відзначимо, що для реєстрації на сайті потрібен тільки адресу електронної пошти та пароль. До оплати приймаються картки Visa, MasterCard і American Express.

При оформленні замовлення вам необхідно вказувати дві адреси - shipping і billing. Перший - адреса, за якою буде доставлена ​​посилка. Другий необхідний магазину для верифікації платіжної картки.

Деякі товари з Overstock не доставляються за кордон, тому рекомендуємо скористатися послугами Ukraine Express. Після реєстрації на офіційному сайті ви зможете вказувати в рядку shipping address адреса нашого складу в США. Посилка потрапляє на склад, а потім переправляється вам в Україні.

 

Співпрацюючи з нами, ви не будете змушені платити sales tax - податок з продажів, передбачений американським законодавством. Посилки будуть доставлені протягом 3-42 днів в залежності від способу транспортування (по морю або літаком).

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Zulily


Zappos


Walmart


Jomashop

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в