Якісно і недорого: як купувати електроніку на офіційному сайті HP

Hewlett Packard - одна з найбільших американських компаній, яка займається виробництвом ноутбуків, комп'ютерів, принтерів. Брендова продукція в українських магазинах коштує дорого. Але є вигідне рішення - замовляти товари на офіційному сайті HP. Як оформити замовлення в інтернет-магазині з доставкою в Україну?

Hewlett Packard: огляд інтернет магазину

Компанія Hewlett Packard заснована в 1939 році. Сьогодні є одним з найуспішніших виробників електроніки в світі. Виробник тримає руку на пульсі сучасності, тому постійно розвиває і вдосконалює свою продукцію, пропонуючи клієнтам стильні і інноваційні новинки.

Купувати продукцію HP в американському інтернет-магазині вигідно по ряду причин:

  • Приваблива ціна. Вартість техніки в Америці приблизно на 20-50% нижче, ніж в Україні.

  • Розмаїття вибору. У каталозі представлені товари, яких немає на українському ринку.

  • Гарантія дійсності. Прийнявши рішення замовити ноутбук або принтер на офіційному сайті, ви можете бути впевнені, що купуєте оригінал, а не підробку.

Завдяки зручній системі навігації і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу замовити продукцію на офіційному сайті www8.hp.com нескладно. Щоб швидко знайти потрібний товар, введіть назву в рядок пошуку або відкрийте відповідний тематичний розділ - «Laptops & 2-in-1s», «Desktops», «Printers», «3D Print», «Ink & toner», «Displays & accessories »,« Business solutions ».

Товари, що сподобалися додайте в корзину і заповніть форму замовлення. Важливий нюанс - в рядку shipping address вказуйте адресу складу Юкрейн Експрес в США, оскільки доставка з офіційного сайту в Україні безпосередньо влетить в копієчку.

Переваги доставки з www8.hp.com допомогою Ukraine Express

 

Щоб скористатися послугами форвардингової компанії, необхідно зареєструватися на офіційному сайті ukraine-express.com, заповнивши анкету. Склад компанії знаходиться в безподатковому штаті, а значить, платити податок з продажів не доведеться. Передбачена можливість консолідації посилок, що дозволяє регулювати вартість доставки. Ви зможете забрати своє замовлення в найближчому поштовому відділенні через 3-42 дня з моменту надходження на склад.

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Samsung


Asus

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в