На замітку: як оформити замовлення на офіційному сайті Kmart

Kmart.com - популярний американський інтернет-магазин, в асортименті якого представлені товари різного призначення: від продуктів харчування і одягу до електроніки і побутової техніки. Мережа роздрібної торгівлі нараховує понад тисячу магазинів на території 49 штатів. Завдяки можливостям онлайн-шопінгу придбати товари «Кмарт» можуть не тільки жителі США. Сучасні служби доставки і платіжні сервіси дозволяють українцям замовляти товари в американському інтернет-магазині і отримувати їх в найближчому поштовому відділенні вже через кілька тижнів. Справа за малим - грамотно організувати доставку замовлення в Україну.

Офіційний сайт Kmart: огляд

Одяг, взуття, постільна білизна, меблі, косметика, електроніка, побутова техніка, товари для будинку, ювелірні вироби - все це можна придбати на сайті «Кмарт». Одне з головних переваг інтернет-магазину - приємна вартість. Досить часто на онлайн-майданчику пропонують товари за дуже вигідною ціною, а найбільш грандіозні акції діють напередодні свят (Різдво, Новий рік, Великдень, День подяки), а також в кінці кожного сезону.

Інтерфейс і загальний принцип роботи сайту не відрізняється від подібних майданчиків. Завдяки зручній навігації знайти необхідну продукцію не складе труднощів. Якщо вас цікавить одяг для чоловіків і жінок, переходите в розділ «Clothing», годинник шукайте в розділі «Watches», а матраси - в розділі «Mattresses».

Мовна версія сайту - англійська. На головній сторінці ви знайдете інформацію про актуальні акції. До оплати приймаються банківські картки міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Як замовити продукцію в «Кмарт» з США?

Необхідно взяти до уваги той факт, що безпосередньо з kmart.com доставка в Україну неможлива. Але завжди можна скористатися послугами форвардингової компанії Ukraine Express. Звернувшись до нас, ви зможете з легкістю оформити доставку замовлення з США до рідного міста.

  • Увійдіть на офіційному сайті ukraine-express.com, заповніть дані про себе і обов'язково - український поштову адресу.

  • При оформленні замовлення в рядку, де необхідно вказати адресу доставки, впишіть адресу нашого американського складу.

  • Заберіть посилку в найближчому поштовому відділенні через кілька тижнів.

 

Серед переваг співпраці з нашою компанією варто виділити відсутність необхідності платити податок з продажів, безкоштовну консолідацію посилок і зберігання їх на складі менше 30 днів, доставку в найкоротші терміни (від 3 до 42 днів).

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Zulily


Amazon


Baby Earth


Albee Baby

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в