Як купувати портативні електростанції Jackery (США) з доставкою в Україну

Портативні зарядні пристрої Jackery - це можливість залишатися на зв'язку та працювати за будь-яких обставин. В Україні попит та ціни на переносні електростанції значно зріс. Якщо ви націлені заощадити та готові почекати кілька тижнів, раціональне рішення – оформити замовлення за кордоном.

 

Особливості оформлення замовлення на офіційному сайті Jackery (USA)

Крім того, що в каталозі Jackery (США) представлені товари, яких немає в Україні, ціни на портативні електростанції суттєво нижчі. Особливо вигідно вирушати на шопінг у червні та грудні, коли анонсують максимальні знижки на офіційному сайті Jackery в США.

Безпосередня доставка з американського інтернет-магазину до України неможлива. У зв'язку з цим найкраще користуватися послугами Ukraine Express. Ми надаємо адресу складу США, куди можна оформити доставку.

Все просто: ви самостійно робите покупки, а при оформленні замовлення як адреса доставки вказується адреса нашого складу. Щойно посилка туди прибуде, вона буде відправлена до України. Ви зможете безперешкодно забрати її в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому місті, вказаному в персональному кабінеті клієнта.

 

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Macys


Amazon


Shein


Nespresso

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в