Якісно і недорого: як купувати на офіційному сайті Walmart Walmart - найбільший американський інтернет-магазин, де можна купити все (без перебільшення): від побутової хімії і косметики до фототехніки і автозапчастин. За оцінками сайту, кожну годину споживачі витрачають $ 36,7 млн ​​в...
1 2

Де замовити комп'ютер з Америки з доставкою в Україну

Зважаючи на особливості ціноутворення імпортна техніка в Україні продається за завищеною вартістю. Але є можливість заощадити! Розповідаємо, як купити ПК з Америки з доставкою в Україну, не витративши при цьому велику частину бюджету. 

Доставка електроніки з США: переваги

Замовити комп'ютер з Америки вигідно по ряду причин:

  • Прийнятна вартість. Рітейлери включають до первісної вартості витрати на транспортування, оренду торгового приміщення тощо. Тому комп'ютерна техніка в українських магазинах продається з націнкою 20-50%.

  • Гнучка цінова політика. На сайтах можна знайти як продукцію з демократичною вартістю, так і дорогі ексклюзивні моделі. Знижки в більшості інтернет-магазинів тривають цілий рік, а в період розпродажів діють неймовірно привабливі пропозиції.

  • Достаток вибору. Можна придбати нові і б / у комп'ютерні комплектуючі з США хорошої якості, а також замовити ексклюзивні товари, створені виключно для внутрішнього ринку.

  • 100% автентичність. Замовляючи продукцію з Америки, ви можете бути впевненими, що купуєте оригінал, а не підробку. Магазини дорожать своєю репутацією, тому товари ретельно перевіряються.

ПК з Америки з доставкою в Україну: популярні веб-ресурси

Якщо ви мрієте про якісну відеокарту від Nvidia або лептопом від Apple, але не готові платити за них шалені гроші, то додавайте наступні веб-майданчика в закладки:

  • НР - офіційний інтернет-магазин відомого бренду;

  • Walmart - великий інтернет-магазин, де зібрані різні товари, включаючи комп'ютерну техніку;

  • Target - популярний мультибрендовий веб-ресурс, де крім іншого можна придбати комп'ютери, ноутбуки і комплектуючі;

  • Samsung - офіційний сайт відомого південнокорейського бренду;

  • Newegg - популярна торгова площадка з величезним вибором електроніки та комп'ютерної техніки;

  • Ebay - великий американський інтернет-аукціон з величезним асортиментом.

Купити комп'ютерну техніку з США: поради новачкам

Не у всіх інтернет-магазинів з США передбачена можливість доставки в Україну. Тому краще скористатися послугами форвардингової компанії Ukraine Express. Вам необхідно зареєструватися на сайті ukraine-express.com, а після уважно заповнити форму замовлення на американському сайті.

При оформленні замовлення потрібно вказувати дві адреси - shipping і billing. Перший - адреса, за якою буде доставлена ​​посилка. Другий потрібен для верифікації платіжної картки. В поле для шиппінг-адреси вказуйте адресу складу «Юкрейн Експрес» в Америці. Таким чином посилка потрапить на наш склад, а після буде відправлена ​​вам в Україні.

 

Головний офіс компанії знаходиться в безподатковому штаті Делавер, а значить, вам не доведеться сплачувати sales tax. Фахівці стежать за збереженням посилки на всіх етапах транспортування. Замовлення буде доставлений вчасно. Терміни доставки - від 3 до 42 днів з моменту надходження посилки на склад.

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в