Як купувати брендові товари на офіційному сайті Shein USA   Щоб виглядати, ніби з обкладинки глянцевого журналу, зовсім не обов'язково витрачати цілий статок кожного сезону. Достатньо знати, де придбати модні речі за доступною ціною. На офіційному сайті Shein USA представлений одяг та...
1 2

Дитина буде в захваті: іграшки з США

Вибір іграшки для дитини - завдання із зірочкою навіть для самих просунутих батьків. Корисність, зручність і безпеку - need і must, якщо мова йде про дитячі іграшки. Вони повинні бути сучасними, щоб з перших хвилин захопити малюка в світ казкових пригод. Сприяти розвитку дрібної моторики, структурного, логічного і творчого мислення, фантазії та уяви. Допомогти дитині пізнавати навколишній світ і знаходити вихід з різних ситуацій.

Різноманітність дитячих іграшок на полицях магазинів вражає. Стильні ляльки, розвиваючі настільні ігри, магнітні конструктори, набори для моделювання - захоплення знайдеться для кожної дитини, незалежно від віку та вподобань.

Дитячі іграшки з Америки славляться чудовою якістю і зовнішньою привабливістю. Для їх виготовлення використовуються тільки екологічно чисті матеріали.

Популярні американські сайти іграшок

Інтернет-магазини іграшок, представлені в Америці, пропонують покупцям широкий асортимент продукції, в достатку якої не важко загубитися навіть дорослому. Тому до вибору потрібно підходити з усією відповідальністю, враховуючи переваги дитини і розвиваючі особливості того чи іншого виробу.

Американські бренди тримають руку на пульсі останніх тенденцій. Тому якщо Ви хочете урізноманітнити колекцію ляльок Monster High або придбати крутий автотрек Hot Wheels - «йдіть» на сайти американських моно- або мультибрендових магазинів, на яких вас чекають головні новинки ігрового світу.

Нижче представлений список найбільш популярних американських сайтів, на яких можна купити якісні і модні дитячі іграшки:

 • shopdisney.com - офіційний інтернет-магазин популярного бренду Disney;
 • etoy.com - американський інтернет-магазин, де можна замовити дитячу продукцію високої якості;
 • amazon.com - найбільший інтернет-гіпермаркет США;
 • albeebaby.com - популярний магазин дитячих товарів, де представлені іграшки від всесвітньо відомих брендів Britax, Chicco, Baby Jogger, Stokke, Maxi-Cosi і ін.

Розвиваючі і м'які іграшки з Америки: високі стандарти якості

Іграшки для дітей повинні відповідати суворим міжнародним стандартам безпеки. Перш ніж купити розвиваючі та м'які іграшки з Америки, ознайомтеся з перевагами продукції:

 • Надійно. У США заборонено використання токсичних матеріалів при виробництві дитячих іграшок, тому вони не представляють небезпеки для здоров'я.
 • Модно. Бренди з США формують тенденції на ринку дитячих іграшок.
 • Недорого і якісно. Ціни на іграшки в США помітно нижче, ніж в Україні, а якість - значно вищі за українські аналоги.
 • Завжди актуально. На сайтах американських магазинів зосереджена вражаюча колекція розвиваючих іграшок, настільних ігор, машинок на радіоуправлінні, фігурок персонажів популярних фільмів і мультфільмів.

Можливість придбати оригінальні американські іграшки за доступною ціною, не переплачуючи за послуги перекупників, - більш ніж приваблива, погодьтеся.

Американські іграшки: територія великих знижок

Однією з головних особливостей американського ринку є грандіозні розпродажі, що дозволяють купувати брендові іграшки з відчутною знижкою. Найчастіше період розпродажів наближається разом зі зміною сезону: в магазинах залишається багато товарів з попередніх колекцій, які потрібно ліквідувати, щоб звільнити місце для нових. В Америці також широко поширена практика пред'явлення купонів на знижку, скористатися перевагами яких можна навіть роблячи замовлення в інтернеті.

Дитячі іграшки з США для українських покупців

Відмінний спосіб подарувати малюкові радість, не витрачаючи при цьому цілий статок, - замовити дитячі іграшки з Америки і доставити новинки за допомогою Ukraine Express.

 • Переваги доставки дитячих іграшок з США за допомогою Ukraine Express:
 • Ми працюємо безпосередньо з морськими і авіакомпаніями, а не з посередниками, тому пропонуємо низькі тарифи, без прихованих комісій.
 • Головний офіс знаходиться в безподатковому штаті, тому немає необхідності платити податок з продажів.
 • В особистому кабінеті можна відстежувати посилку, точно знаючи маршрут вантажу та терміни прибуття.
 • Весь процес, починаючи від прийому на склад до відправки, фіксується на камеру, тому у Вас є можливість довести свою правоту, якщо продавець помилився або спеціально не відправив товар.
 • Кілька варіантів доставки: авіа, море і експрес-море.

Імпортні дитячі іграшки можна знайти і в українських магазинах, але коштують вони помітно дорожче, ніж на офіційних сайтах виробників. Замовляючи в американських інтернет-магазинах безпосередньо, Ви не переплачуєте за послуги перекупників і купуєте якісні іграшки дешевше.

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в