Як купувати на офіційному сайті eBay: поради новачкам eBay.com - найбільший американський інтернет-аукціон з величезним асортиментом: від продуктів харчування і одягу до антикваріату і автомобільних запчастин. Розповідаємо про тонкощі шопінгу на офіційному сайті eBay і про те, як організувати...

 

На замітку: як купити товари з аукціонів США ?

Онлайн-аукціон речей - популярний в Америці канал продажів. Він схожий на традиційний аукціон: ви пропонуєте ціну за товар, інші учасники роблять те ж саме. Різниця лише в тому, що це електронні торги , все проходить дистанційно. В кінці аукціону оголошується переможець, і ця людина купує товар на суму, узгоджену в процесі.

Перші онлайн-аукціони виникли на веб-серверах США. Одним з першопрохідців став eBay, створений в 1995 році і миттєво здобув популярність у користувачів мережі. Тут відбувається кілька мільйонів угод щодня, а придбати можна все що завгодно - від нижньої білизни до техніки. Друга, не менш популярна майданчик - Amazon, де все починалося з продажу книг, а зараз передбачені мільйони товарів.

Онлайн-торги в США популярні з кількох причин:

● немає обмежень у часі - як правило, торгуються кілька днів, чого достатньо, щоб знайти річ, прийняти рішення про покупку і оцінити лот;      

● немає географічних кордонів - брати участь в торгах можуть продавці і покупці з різних куточків світу, при цьому вартість продукції знижується за рахунок відсутності витрат на транспортування;      

● є все, що може знадобиться - на майданчиках онлайн-аукціонів США зареєстровані мільйони продавців і покупців, так що продати або купити необхідний товар не складе труднощів.      

Система торгів і асортимент пропозицій

Купити товари з аукціонів США можуть всі бажаючі. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, вибрати в каталозі бажаний товар і ввести максимальну суму, яку ви готові за нього заплатити. Від вашого імені система розміщує ставки на розмір поточного кроку аукціону - настільки, щоб ви залишалися лідером торгів. При цьому інші користувачі, які хочуть зробити покупку , і сам продавець розмір вашої максимальної ставки не бачать.

В онлайн-аукціонах продукція розділена по категоріях. На майданчиках можна замовити техніку і електроніку, а також взуття та одяг, ювелірні прикраси, антикваріат, зоотовари, автомобілі, нерухомість і навіть туристичні путівки. Існують ліквідаційні аукціони , лоти на яких пропонують зі знижками до 80% від початкової ціни .

Як замовити товари з Америки , куплені на аукціоні

Ви зіткнулися з тим, що інтернет-магазин (або приватна особа), який організовує аукціон, що не здійснює доставку в Україну? Не проблема! Щоб отримати посилку в найближчому поштовому відділенні, скористайтеся послугами форвардингової компанії Ukraine Express. Є ряд незаперечних переваг замовлення товарів з Америки з доставкою в Україну таким способом:

1. Простота. Потрібно зареєструватися на сайті ukraine-express.com, а при оформленні замовлення вписати адресу американського складу Ukraine Express в рядку shipping address.

2. Економія. Ви не сплачуєте податок з продажів, адже офіс Ukraine Express знаходиться в безподатковому штаті Делавер.

3. Швидкість. Терміни доставки літаком складають від 3 до 14 днів. По морю - 21-42 дня. Ми співпрацюємо з перевізниками безпосередньо.

4. Трекінг. Відстежувати посилку з моменту відправлення до отримання можна в особистому кабінеті.

Звертайтеся!

 

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в