Як замовляти стильні прикраси на офіційному сайті Yes (Poland) та доставляти їх через Ukraine Express

Прикраси можуть розповісти не тільки про модні уподобання, а й про ваш характер і цінності. Ювелірні бренди пропонують набагато більше, ніж стильні вироби, які розставляють акценти в образі. Якщо ви шукаєте саме це, відвідайте інтернет магазин «Єс» у Польщі. На сайті представлено багато прикрас за доступною ціною.

 

Чому шопитися на сайті Yes (Poland) зручно та вигідно

«Єс» (Poland) — Ювелірний інтернет-магазин, де легко знайти прикраси на подарунок і собі. Сайт приваблює клієнтів з усього світу, і ось чому:

  • У каталозі товарів Yes (Польща) представлені кільця, сережки, ланцюжки, підвіски та браслети. Є можливість замовити вироби із золота, срібла та латуні, з різноманітним коштовним камінням. Окремий розділ присвячений весільним прикрасам.

  • Завдяки чесним акціям можна суттєво заощаджувати. Щоб не пропустити знижки на сайті Yes у Польщі, найкраще підписатися на email-розсилку. Повідомлення надсилатимуться на електронну пошту.

  • Представлено лише оригінальну ювелірну продукцію, тому підстав сумніватися в її якості не буде.

Як і в інших польських інтернет-магазинах, за карколомними пропозиціями варто полювати, коли починаються розпродажі в Yes (PL). Гарячі сезони, як правило, стартують у січні та липні — ціни знижуються до 50%.

 

Покрокова інструкція: як зробити замовлення на сайті Yes з доставкою з Польщі до України

Оскільки продавець не надсилає посилки на українські адреси, а вартість замовлень зазвичай перевищує 100–150 євро, можуть виникнути труднощі з міжнародною доставкою. Щоб їх уникнути, раціонально звернутися до компанії Ukraine Express. Ми отримаємо посилку за вас і відправимо її до України.

Нижче як скористатися нашими послугами:

  • Зареєструйтесь на сайті у кілька кліків.

  • Дізнайтесь адресу складу Ukraine Express для онлайн-шопінгу.

  • Оформіть замовлення в інтернет-магазині Yes з доставкою на адресу нашого складу. Ми приймемо посилку та відправимо в Україну.

  • Заберіть відправлення в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому місті країни, вказаному в персональному кабінеті, своєчасно.

Купуйте якісні ювелірні прикраси в Європі — компанія Ukraine Express візьме на себе міжнародну доставку.


Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Kazar


Panama Jack

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в