Все для дітей: як замовляти на офіційному сайті Smyk (Poland) та не пропускати акції

 

Безпека, висока якість та доступна ціна - три ключові характеристики, на які орієнтуються батьки при виборі дитячих товарів. Тільки найкращі бренди можуть задовольнити запити батьків за перерахованими параметрами. У каталозі Smyk (Польща) є все необхідне для дітей: товари для повсякденного побуту, розвитку, активного відпочинку та ін.

Брендові магазини Смік зосереджені у найбільших містах України, проте якщо ви прагнете економії, краще замовляти товари за кордоном. Щоб досвід міжнародного онлайн-шопінгу був вдалим, доставку замовлення раціонально довірити форвардингової компанії Ukraine Express.

 

Дитячий універмаг Smyk (Poland): асортимент, ціни та особливості

Смік (Poland) - популярна у світі мережа дитячих універмагів з різноманітним асортиментом. На сторінках інтернет-магазину можна придбати все, про що мріють діти та їхні батьки. У каталозі представлені товари відомих брендів (Barbie, Disney, Geoby, LEGO, Hot Wheels, Trefl Puzzle, Trefl Brick Trick та ін.), а також власна продукція:

  • COOL CLUB – дизайнерський одяг, взуття та аксесуари для юних модників і модниць;

  • SMIKI – дитячі іграшки.

Що купити в Smyk? На сайті є можливість замовити наступне:

  • одяг та взуття для немовлят та дітей віком до 14 років;

  • м'які іграшки, ляльки, машинки, конструктори та пазли;

  • канцелярія для школи та книги;

  • товари для новонароджених: від одягу та аксесуарів до колясок та автокрісел.

Не можна залишити без уваги той факт, що ціни в інтернет-магазині Смік у Польщі нижчі, ніж в Україні. У зв'язку з цим придбати дитячі товари за кордоном вигідно навіть з урахуванням витрат на міжнародну доставку. Нерідко на сайті анонсують акції, що дозволяє заощаджувати до 30–50% на замовленнях. Якщо ви полюєте за максимально низькими цінами, не забувайте відвідувати інтернет-магазин, коли починаються сезонні розпродажі в Smyk.

 

Як зробити замовлення на Смік та доставити його з Польщі до України

Щоб уникнути труднощів з міжнародною доставкою, довіртеся форвардинговій компанії Ukraine Express.

Як користуватися нашими послугами? 

  • Зареєструйтесь на офіційному сайті, щоб отримати адресу складу, за яким продавець надсилатиме ваші замовлення.

  • Оформляючи замовлення в інтернет-магазині Smyk (Poland), вказуйте саме адресу складу Ukraine Express. Замовлення вирушатимуть туди, а вже згодом — в Україну.

  • Забирайте посилки у Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі,  Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому населеному пункті.

З нами онлайн-шопінг за кордоном буде простим та приємним!

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


TOP SECRET


Zalando

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в