Як замовляти товари на офіційному сайті Limango (Poland), уникнувши помилок

«Ліманго» (Poland) — відомий німецький інтернет-магазин, де можна придбати одяг для чоловіків, жінок та дітей, а також товари для дому. У віртуальному каталозі є все необхідне, щоб створити продуманий до дрібниць образ та облаштувати затишне житло.

Коли йдеться про міжнародний онлайн-шопінг, головне не тільки правильно оформити замовлення, а й організувати своєчасну доставку в Україну. Про це докладніше.

 

Інтернет-магазин Limango (Poland): каталог, асортимент, ціни

Європейська онлайн-майданчик мало відрізняється від українських. У промо-блоці на головній сторінці представлена інформація про актуальні акції Limango. Товари згруповані у категорії. Передбачені фільтри за брендами. Загалом «мандрувати» сайтом нескладно.

Насамперед необхідно зареєструватися. Після нескладної процедури авторизації приступайте до вивчення асортименту та вибору бажаних позицій.

Що можна купити в Limango? Є можливість замовити товари відомих європейських брендів та продукцію польських виробників, які не представлені в Україні.

Зазначимо, що зареєстрованим клієнтам інтернет-магазин регулярно надсилає e-mail з інформацією про акції та оновлення асортименту. Найкращі пропозиції очікуються, коли починаються сезонні розпродажі в Limango. Знижки у червні та грудні досягають 50–80%.

 

Як зробити замовлення на сайті «Ліманго»: особливості доставки з Польщі в Україну

Інтернет-магазин надсилає замовлення тільки в межах Європи. Але ж вихід є! Мешканці Києва, Харкова, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Черкас, Дніпра, Одеси, Ужгорода та будь-якого іншого міста України можуть скористатися послугами компанії Ukraine Express. 

Який вигляд має весь процес?

  • Зареєструйтесь на нашому сайті та дізнайтесь адреси складів Ukraine Express для безперешкодного онлайн-шопінгу.

  • Виберіть товари, що сподобалися, в інтернет-магазині «Ліманго» у Польщі та вкажіть адресу європейського складу при заповненні форми замовлення.

  • Посилка з інтернет-магазину Limango, яке надійшло на склад Ukraine Express, буде відправлене в Україну.

  • Відслідковуйте своє відправлення онлайн трек-номером.

Насолоджуйтесь онлайн-шопінгом і не забувайте, що у питаннях міжнародної доставки можна покластися на Ukraine Express.

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Kappahl


INGLOT

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в